MobTehServiss (Autoserviss) - Kraapshana

Biju iebraukusi MobTehServisaa, jo autoserviss, kur parasti remonteeju mashiinu (uz taas pashas ielas - aiz peldbaseina) bija aiznjemts.

Bija kaut kaads troksnis un vibraacija; prasiiju, lai izbrauc un pasaka kas tas vareetu buut.

Pateica, ka jaamaina granaata. Nu, seedeeju tur kaadas 4-5 stundas kameer to granaatu nomainiija (viens no meistariem vispaar bija iedzeeris).

Tad izbraucaam atkal, - troksnis joprojaam ir. Nee, kas par h****? Nomainiija man detalju, kuru mainiit vispaar nevajadzeeja! Un tas nebija leeti.

Shoreiz pateica, ka vaina esot aatrumkaarbaa, un remonts izmaksaas ap 100 ls!

Tikmeer mans serviss jau bija atbriivojies. Paarbaudiija tur, un pateica, ka nekaada aatrumkaarba taa nav; vienkaarshi kaut kas pie riepas piekjeeries un taapeec ir tas troksnis. Salabot manaa servisaa izmaksaaja 3ls.

Labi, ka neatstaaju mashiinu MobTehServisaa. Vinji to riepu salabotu (kas vispaar autoservisam neko nemaksaa) un panjiemtu no maniim 100 ls par SADOMAATO aatrumkaarbas remontu!

Biju ljoti dusmiiga.

Ciest nevaru autoservisus, kur meegina piekraapt sievietes!

E ed21 01.12.2012

Neiesaku so autoservisu, aizvedu masinu ar vienu vainu, beigas vinji nemak iedarbinat masinu un izsauc elektriki un partaisa man sledzenei. Tagad vairs nevar atslegt automatiski, tas nozime ziema lielu cakaru, autoserviss mani nepabridinaja par tadu lietu. Krapnieki

K Kristaps1 05.08.2013

HA HA, tas par granātām Krusta baznīcas ielā 9a laikam viņiem ir standarta triks. Biju pie viņiem trīs reizes, vienreiz riepas mainīju, tad vēl bija kaut kāds štrunts, un tad aizdzinu vienu no nomas autiņiem uz diagnostiku. Pateica, ka beigtas 2 granātas, kaut arī tas tā nebija. Ar tām granātām vēl 2 gadus nobraucu un nesen mainīju tikai, jo sākās krakšķi. Melo tie puikas. Nez gan kā tagad, jo vairs tur neesmu rādījies.

V viktor2601 05.08.2013

Iesaku tomēr sievietēm dzīt auto uz servisu kāda kunga pavadībā. kurš vismaz nedaudz sajēdz tehnikā. Sieviešu maciņu iztukšošana servisos ir parasta parādība.