www.sudzibas.lv mobiserviss.lv Paviršs remonts / starpnieki

mobiserviss.lv - Paviršs remonts / starpnieki

Nododot fotoaparātu šajā mazajā darbnīcā, tas tā arī netika salabots. Saprotu, ka lietām var būt defekti, kas nav salabojami, taču pats process, kā notika remonts, komunikācija ar klientu un attieksme pret darbu, bija ļoti pavirša un zem katras kritikas.
Remonts ilga vairāk par mēnesi. Tā laikā es netiku informēts ne par remonta gaitu, ne par aptuveniem termiņiem. Vairākkārt zvanīju un jautāju par remonta gaitu, bet atbilde parasti bija "ar meistariņu vēl neesam sazinājušies" vai "viss vēl ir procesā". Pēc vairākkārtējiem solījumiem, ka tūlīt atzvanīšot un painformēšot, tā arī ne reizes neatzvanīja.
Kad beigu beigās atklājās, ka fotoaparātu neesot iespējams saremontēt, bija jāgaida vēl vesela nedēļa, lai dabūtu to atpakaļ! Ir jāsecina, ka šis uzņēmums pats fotoaparātus neremontē, bet nodod tālāk tos citiem meistariem.
Saņemot fotoaparātu atpakaļ, pamanīju, ka tam trūkst divas skrūves aiz skata meklētāja gumijas (redzams fotogrāfijā), atsperīte vāciņam bija izlauzta un neturējās savā vietā (vietā, kur ievieto atmiņas kartes).
Bija redzamas skrūvgrieža pēdas uz fotoaparāta korpusa (laikam mēģinot to dabūt vaļā), un skrūvgriezis nav bijis piemērota izmēra, jo skrūves bija aprautas.
Bija sajūta, ka fotoaparāts, ko tik saudzīgi un rūpīgi biju kopis, pēc šada kontakta ar "meistaru", ir ticis .. izvarots. Tas noteikti ir bijis meistars, kurš neciena savu darbu.

V

A a 27.10.2010

Kantori, kas remontē visu - neremontē neko.