Mobipaka - Krapsana

Viegls pelnas veids mobipaka? hmm...interesanti! aizsutiju 2pakas 18.julija un veel sobaldien nav naudinja mana konta, kad zvanu man saka kad buus pec nedelas tad pec 3 dienam tad vel pec 3 un galu galaa pagajusas 6nedelas un nekaa, gribetu pateikt lai neuzticaties vinjiem esmu lasiijis kad tas ir taads pats krapsanas veids kas ir pielietots arii ASV!
Ar cien. janis

J

K Katte 23.08.2010

Bet viņa taču ir apdrošināta vaitad to nevar risināt pastā°??

P Pilsonis 24.08.2010

Katte, kas saka ka apdrošināta tā paka? Viņi paši? Vai Jūs to pārbaudījāt? Pastā neko nezin un nepalīdzēs, jo pasts ir tikai transportieris, kas jūsu paku pieņem no jums un nosūta uz norādīto adresi! Pastā jums parādīs, ka jūs nodevāt nosūtīšanai šo paku un parādīs pavadzīmi ar parakstu, ka Mobipaka šo paku ir saņēmusi. Tālāk gali ūdenī!

Izskatās pēc kārtējiem krāpniekiem, jo kad piezvanīju palūdzu lai pasaka kādu cenu viņi dotu par telefonu ko es nelietoju, šie man atbildēja 100Ls, tajā pašā laikā vienā lombardā man šo telefonu pieņēma par 350Ls. Tā kā neticiet viņu reklāmām!

Vai tiešām Latvijā vēl ir tādi muļķi, kas sūta vērtīgas mantas tā uz "bui-dui"?

A alise 27.08.2010

ieejie majas un apskatieties cenas.nelabojams -1 ls, ar defektiem 2-3 ls, un lietojams ap 5 ls.seciniet pasi.

A alise 27.08.2010

bija domats ieejiet bobipakas majas lapa tur ir cenas.busiet parsteigti!

G genadijs 31.08.2010

Kkaads suuds.. saka ka par laadetaajiem var dabuuut latu klat, es aizsuutiinju 10 laadetaajus plus telefons man atnaaca 3ls... idioti kraapnieki kkaadi jobanie...

G gacha 31.08.2010

Ieejot un paskatoties, viņu mājas lapā, uz cenām, es sapratu, ka mājas lapa domāta lohiem vai mazgadīgajiem, no kuriem mantas nepieņem lombardā. te tu vari adot savu telefonu par sviestmaizi. Vēlu jums veiksmi. Es savu Samsung D980 (150Ls) lai atdotu pa 30Ls.

H harijs 31.08.2010

Latvieši bija, ir un būs, , lohu tauta''.

R Raimonds 01.09.2010

Dažiem cenas varbūt ir zemas, bet mana pieredze ar viņiem bija OK. Nosūtīju savus vecos telefonus un dabūju 15 latus. Teorētiski www.ss.lv varētu dabūt 25 latu, bet ja parēķina cik laiku būtu iztērējis tas pats vien sanāktu

K Kristine 01.09.2010

Es ari vel gaidu, nu jau menesi savus 8 latus...ak letticigie mes...:D

A and 14.09.2010

kas attiecās uz lādētājiem - ieejiet un palasiet tač visus noteikumus. doohh.. Tikai par darba kārtībā esošo ORIĢINĀLO lādētāju tiek pielikta klāt nauda..

Tapēc jau nevajag sūtīt galīgi sabojātus telefonus, kurus labākajā gadījumā detaļās var izmantot, un vēl pēc tam kaut ko žēloties..

bez tam ja pēc Jūsu domām TELEFONS ir kruts, bet pabijis ūdenī, tas taču uzreiz ir redzams to atverot.. tādēļ cenas samazinās..