www.sudzibas.lv Mobilo telefonu serviss/ individuālais darbs Apkalpošanas stils, kvalitāte-nulle.

Mobilo telefonu serviss/ individuālais darbs - Apkalpošanas stils, kvalitāte-nulle.

Neremontējiet šeit - k. Barona 40, jelgava, lv-3001. 26333123 savus datorus, tehniku.
Jūs ap čakarēs. Nodevu savu datoru šeit, pateicu lai uzliek normālu windowsy, kāds bij man iepriekš.
Shie uzinstalē kaut kādu kreiso, ar kuru reāli nav iespējams strādāt, ne ko piēinstalēt.

Zvanu šiem, domāju, nāks preti jo kantoris mazs, tīkko vēries. Bet.
Ta vietā, lai klients neaizietu pie konkurentiem, šie man at murgo, ka neko netaisās labot, ka tā kā nepateicu, kas jāliek, tad uzlika gandrizvai paši ko gribēja.
Un tgd man dators normāli neiet!
Un esmu palicis bez daudzām programmam, kas vajadzigas.
Tagd jānes pie cita meistara, savdāk nevar ekspluotēt.

Meistari šeit-zem katras kritikas, profesionality-0, ja jāvertē no 1-10.
Vadība-minus 2. Vispār nometa trubu.

Nekad ne izmantojiet šito šaraškinkantoru.
Apkalpes serviss drauzsmīgs.
Un čeku ari knapi izm aniju.

Lai tad atmaksā man naudu atpakal, jo nēsmu apmierināts ar servisu. Vai arī iešu uz ptac.

Http://mobilo-telefonu-serviss-individualais-darbs.Infolapa.Zl.lv/

G