www.sudzibas.lv Mobilais telefons fiktīvi legāli rēķini Tele2

Mobilais telefons - fiktīvi legāli rēķini Tele2

Gribu uzzināt, kāpēc Latvijā masveidā caur Tele 2 rēķiniem fiktīvi - legālas firmas apzog cilvēkus (pilns internets), bet pakalpojuma sniedzējs, TELE 2, neliekas par to ne zinis (acīmredzot ir ieinteresēts).
1. Gribu uzzināt, kāpēc Tele 2 rēķinā ir paaugstinātas maksas rēķini no Vivazz Mobile B V, M. Un kā ir iespējama šāda iespēja, ka klientiem Latvijā tiek legāli pieprasīta nauda par fiktīviem pakalpojumie?
2. Kāpēc Tele 2 nereaģējat uz šo problēmu, bet nosūtat klientu, lai viņš zvana par rēķinu, fiktīvajam rēķinu piesūtītājam (legāliem zagļiem). Gribētu zināt, kāpēc Tele 2 un mūsu valsts to pieļauj, apzagt savus klientus? Nenobloķējot paaugstinātas maksas ienākošus summas( nevis paaugstinātas summas izejošus zvanus, pasūtītus no klienta). Unir gatava nobloķēt šos rēķinus tikai tad, ja klients ir to pamanījis, un arī tad, ja tas no klienta puses ir par maksu.
3. Dodiet informāciju, kā var šādu biznesu uzsākt?
LŪDZU PAR VISU RAKSTISKU INFORMĀCIJU. Ja tas nav iespējams, kur man jāgriežas klātienē lai tādu informāciju saņemtu?
Informāciju esmu iesniedzis:
1. Valsts policijā,
2. Patērētāju tiesību aizsardzības birojā,
3. Iekšlietu ministrijā,
4. Raidījumam "Bez Tabu",
5.KNAB.
Gaidīšu no jums atbildi.

W www.maniaks.90.lv 07.05.2010

Piezvani T2 un piesaki pakalpojumu, kas nepieļauj vispār jebkādu šadu paaugstinātas maksas pakalpojumu pieslēgšanu... vienreiz par to samaksā un esi mierīgs.