Mnp nemokies zvani alvim - Slikt serviss

Nezvaniet alvim! Ss.lv sludinājumā vai vismaz pirms tam vienojieties par konkrētu pakalpojuma summu! Es diemžēl paļāvos uz pārvadātāju godprātību cerot ka viņi mani pārāk neapšmauks. Man no vienas pilsētas uz otru, apmēram 50 kilometri, bija jāatved skapis un bufete. Mēbeles bija jāsadala pa moduļiem, pilnībā nebija jāizjauc, un tāpat jāsavieno kopā. Šis pasākums viņiem prasīja septiņas stundas un man tas izmaksāja 200 eiro. Un ne jau divatā viņi to paveica, tur strādnieku bija vesels bariņš, kādi 5 vai 6. Pirms gada palīdzēju kaimiņienei pārcelties uz citu dzīves vietu, tur 4 puiši pārnesa visu 2-istabu dzīvokli pa 4 stundām un paprasīja 80 eiro, bet šeit par dažiem skapjiem... Nu pilnīgs vāks. Par profesionalitāti tur vispār nav ko runāt.

F

really? 04.04.2019

Ja sakuma par summu nevienojas, tad, protams, ka ielauziis kartiigu ciparu, jo tur uzreiz nostrada, ja jau par naudu neprasa, tatad var maksaat. Taa,ka pats vien sevi apsmauci, nepajautajot un ieprieks nevienojoties!