www.sudzibas.lv Mnogoknig Vecākā pārdevēja

Mnogoknig - Vecākā pārdevēja

Ziepīša mnogokņig veikalā negribas neko pirkt, jo vecākā pārdevēja ar savu negatīvo attieksmi atsit visu vēlmi tur kaut ko iegādāties. Tur strādāja jaukas un atsaucīgas meitenes, kuras diemžēl ir aizgājušas no tās neciešamās, rupjās, neiecietīgās, melīgās kundzes. Kauns, ka arī vadībai vienalga, ka forši cilvēki bēg, bet rupekles paliek. Kauns!

02.06.2019

Z

Z zane121212 02.06.2019
veikala vecākā pārdevēja

Neiesaku iet strādāt uz Ziepniekkalna veikalu Mnogokņig, kur par vecāko pārdevēju strādā nervoza, neadekvāta, rupja sieviete. Uzkliegt, apvainot, apsaukāties uz darbiniekiem un viņu bērniem ir viņas ikdiena. Viņa no sevis iedomājas, ka ir veikala karaliene, kaut gan pati veikalā neko negrib darīt, visus savus pienākumus uzkrauj citām meitenēm.

S Sudzibas.lv Admin 02.06.2019