www.sudzibas.lv MK Gaisma Automašīnas ķīmiskā tīrīšana

MK Gaisma - Automašīnas ķīmiskā tīrīšana

Biju iegādājusies kuponu auto ķīmiskajai tīrīšanai caur Citylife.lv uz „MK Gaisma”- NEIESAKU un NENOVĒLU nevienam! Pirms pirku kuponu zvanīju un prasīju, vai kārtīgi viss būs, kur atbildēja- jā, jā utt. Skatījos sliktas atsauksmes arī neredzēju. Pirms braukšanas zvanīju prasīju, cik ilgi aizņems laiku, minēju, ka man galvenais nav ātrums, bet kvalitāte un varu braukt, kad viņiem ērtāk.
Beidzot vienojos par datumu un pēc iztīrīšanas rezultāts:
- Salons ne tuvu nav tīrs- vairākās vietās pleķi un netīrumi kā bija tā ir.
- Salons tagad ir tik mitrs, ka man jāmeklē veidi, kā izžāvēt salonu
Kad uz vietas norādīju, ka nav tīrs, vadītājs man atbildēja, ka tam vajag vairāk laika. Es nebiju prasījusi, lai man visu izdara ātri. Tad viņš pateica vēl labāku frāzi, ka, lai būtu kārtīgi tas maksā 49Ls... Protams, minēju viņam to, ka tā nav cilvēka vaina, ka uzņēmums taisa akciju un es pērku akcijas laikā preci, kas maksā noteikto summu.
Veikalā pērkot uz akciju, piem., pienu nav pat domas, ka varētu iegādāties saskābušu pienu. Vēl bija piebilde, ka salīdzinoši ar citiem viņi jau nu vēl labi esot iztīrījuši...
Žēl, ka cilvēki jūtas tik apmierināti, jo nauda jau saņemta, bet darbu izdarīt nevar. Tāpat žēl, ka uzņēmumam ir tāda nostāja pret klientiem un, ka uzņēmuma liekas, ka arī tie samaksātie 25ls „gaisā mētājas”, tomēr tā ir nauda.
Protams, man ir mācība par kuponiem un ķīmisko, tāpat uzzināju jaunu lietu, ka tagad ir ķīmiskā pusiztīrīšna, kas tiek tirgota zem vārdiem „Ņem tik ciet un brauc ielās ar perfekti tīru autiņu!” :D

D

K KKKKK 28.11.2011

Vari pateikt adresi kur tīriji? Gadijumā nav "Valmieras iela 3" vai kkas tāds?