www.sudzibas.lv Mizu mulča SIA AGGREGARE krāpnieki. Mizu mulča SIA AGGREGARE krāpnieki.

Mizu mulča SIA AGGREGARE krāpnieki. - Mizu mulča SIA AGGREGARE krāpnieki.

Katru gadu pērku mizu mūlču un beru uz sava dārza apstādījumiem, par cik jau to daru piecus gadus pēc kārtas, tad zinu aptuveno daudzumu cik man ir vajadzīgs mana dārza apstādījumiem. Šogad DEPO nopirku SIA AGGREGARE mizu mūlča tādu pašu daudzumu, kā visus citus gadus, izberot man sanāca nobērt tikai apm. 80% no apstādījumiem. Tad aizbraucu nopirkt papildus maisus, lai nobērtu atlikušo platību, bet pirms nobērt intereses pēc izdomāju izmērīt tilpumu. Mēriju 5 maisus un katrā maisā bija nevis 50l, bet gan 39-43l, sanāk, ka uz katru maisu mani apkrāpa pa 20%, es nopirku SIA AGGREGARE mizu mūlču tikai tapēc, ka cena bija pāris santīmi zemāka, kā uz citu ražotāju mūlču. Zvanot uz telefona numuru, kas uzradīts uz maisa, man atbildēja, ka tā nevar būt un lai savas pretenzijas uzrakstu rakstiski viņiem.
Nekad vairs nepirkšu SIA AGGREGARE mizu mūlču , sākuma liekas kad lētāka, bet beigās sanāk tomēr šī SIA AGREGARE mizu mūlča dārgāka. Ja Jums piedāvā šo SIA AGGREGARE mizu mulču 50l maisos, ziniet ka būsiet apkrāpti jo viņi ber tajos maisos pa 20% mazāk, kā tiek piedāvāts un rakstīts. Sanāk, ka maksāju par pieciem maisiem, bet reāli saņemu četrus.

A Antonss 18.04.2012

Sadarbojos ar SIA "Aggregare" jau vairākus gadus un šī uzņēmuma radītā priežu mizas mulča izceļas ar produkcijas kvalitāti. Pērkot šo produkciju kā arī pirms tirgū parādijās SIA "Aggregare" mulča nekad neēsmu saskāries ar nepietiekama daudzuma problēmām. Zinot, ka mulča tā pat kā jebkurš cits kokmateriaļu izstrādājums tiek mērīts, fasēts un pārdots m3 saprotu, ka šis produkts ir organisks, dabīgs materiāls, kas laikam ejot maina gan savu blīvumu, gan izskatu, saprotu, ka produktu laikam ejot mainās un maina savu tilpumu, masu utt. Būtībā visas radītās mulčas ir pakļautas šiem procesiem un domāju, ka satrauktajam pircējam iegādājoties kāda cita ražotāja mulču, noteikti radīsies šāds pats secinājums - mani kāds cenšas apkrāpt!
Es domāju, ka šis satrauktais pircējs droši var vērsties pie SIA "Aggregare" pretīmnākošajiem cilvēkiem, kas noteikti spēs izskaidrot mulčas būtību un nianses.

J jacobs 26.04.2012

Antonsam pamatskolas aritmētika nestrādā.
"Aggregare"mulčas veikala palete ir
0, 80x1, 20x2, 20 m = 2, 112 m3.
Uz paletes iepakoti plēvē 63 maisi, kas skaitās pa 50 litriem vienā maisā.
2, 016 : 63 = 0, 03352 m3 jeb 33, 5 litri.
BER KĀ GRIBI, VAIRĀK PAR 40 LITRIEM NESANĀK NEKĀ!

S skrejejs 07.07.2013

Man sanāca vēl interesantāk. Mulča, kuru pērku parasti, tobrīd nebija - nopirku šo no SIA "Aggregare" tieši tikpat, cik katru gadu. Sabēru un pietrūka tieši piektā daļa. Kvalitāte laba, paskatīju etiķeti - ražo Sējā. Caur Sēju braucu 2...4 reizes nedēļā, varbūt turpat var nopirkt, jāpameklē internetā. Kad atradu šo sūdzību, tikai tad iedomājos, kāpēc ar tiem maisiem bija vieglāk strādāt - nu mazāki taču. Līdz tam savā naivumā pat iedomāties nevarēju, ka mani kāds māna.