www.sudzibas.lv Mix Mēbeles Krāpšana. Melošana. Necieņa.

Mix mēbeles - Krāpšana. Melošana. Necieņa.

Mīłie cilvēki.
Uz šo veikalu dieva dēł neejiet. Neko nesútiet. Ne jums būs prece, ne nauda.
Šis veikals ir totāla aprkrāpšana. Melošana. Un ja gribat necienīgu izturëšanos, tad tā arī būs tajā veikalā.
Tātad. Es 2017. Gada 14. Novembrī pasūtīju mēbeles, kuras man solīja, ka būšot janvarī.
Kad interesējos janvarī par mēbelēm, tad pateica, ka nebūšot un jāgaidot un februāri.
Februārī arī zvanu par mėbełu atnākšanu nesañēmusi. Zvanīju uz veikalu, kur, protams, atkal pagarinåja tik manu gaidīšanas termiñu un nu uz martu.
Līgumā skaidri un gaiši teikts, ka mēbełu izpildes termiñš ir 3mēneši no pasūtīšamas brīža.
Tā kā marts jau bija 5. Mēnesis un man manā dzīvoklī atlika tikai gulta un skapis ko biju tur pasūtījusi par 826€, un bija jāiemaksā puse kā drošības nauda. Tā arī izdarīju. Ar drošu sirdi un uzticēšanos iemaksāju 400€.
Bet tā kā ligums ir beidzies. Un man taka apnika gulėt uz madraci. Es 12. Martā uzrakstīju iesniegumu par naudas atmaksu. Uz ko atbildēja, ka divu darba dienu laikā tiks atgriezsta. Protams, pēc divām dienām, kad interesējos, naudas termiñu tapat kaaa mebelu terminu atlika.
Ir 13. Aprílis un no naudas ne zińas, ne mińas. Ir tikai tukši solījumi, meli.
Jūtos łoti lielā mērā aprkrāpta. Pat varētu teikt, la apzagta, jo kā var ieturēt manu naudu. Ir pagājis pus gads, un attieksme kāda? ! Kad prasu pec sava... Tad uz mani skatās tā, ka ko es te vispār atlīdusi esmu.
Melo vienā melošanā.
Protams. Jau aizsūtíju papīrus uz patērētājiem, jo mana pacietība ir beigusies un lūdzu šo palīdzību jau tur.
Es łoti neiesaku so veikalu.
Īpašniece pati arī ir łoti nelaipna un mele. Un meuzklausa nemaz. Varonīgi klausilē tik savu ierasto melu tekstiñu runā...
Vēlos pateikt paldies mebeles1.lv, no šīs adreses pasūtīju mēbeles, um atnāca nepilnu 3nedëłu laikā. Attieksme laipna. Noteikti tur iepērcieties, jo ir kvalitāte un loti patikama, atsaucíga attieksme.
Gułu savā jaunajā gultā un joprojām gaidu savus 400€.