www.sudzibas.lv MITS Interneta pieslēgums

MITS - Interneta pieslēgums

Izvēlējos šo provaideri, jo par salīdzinoši mazu cenu piedāvājās liels ātrums, pirmos 4 nešus problēmu nebija, pēc tam interneta ātrums strauji saruka, un bija brīži kad internets vispār nebija pieejams. Zvanot uz tehnisko daļu vienmēr mēģināja iegalvot ka vaina ir manā PC, bet pēc montiera apmeklējuma, tas neapstiprinājās, protams arī interneta ātrums uz kādu laiku palielinājās. Līgumā minētais ātrums ir līdz 35 Mb/s es nevienu reizi mērot interneta ātrumu neesmu sasniedzis augstāku skaitli par 15 Bb/s, viņi pat nespēj nodrošināt minēto minimālo interneta ātrumu 5Mb/s. Tas jau tā turpinās pusgadu.

J

P Pele 22.07.2008

Besī ļoti tas, ka, par to ka nav pa vienu mēnesi samaksāts un netu nelietoja nemaz, par to uzreiz piedraud, ka nav laikā samaksāts. a neta kvalitāti nenodrošina! [slēpt]@

S strogonovs 17.02.2009

Purvciemā Mits laikam atslēdz populārākos torentu trakerus. nez kāpēc visiem iet peimērām KINOZAL.TV, bet pie mums jau 2 nedāļas nevar atvērt šo lapu. Lai iepriekšminētās problēmas nodrošināt ātrumu tiek risinātas, atslēdzot lapas no kurām visvairāk kachā.

- FUI!

K Krist2ps 17.02.2009

Sorry, tu pats zini, ko īsti tur centies uzrakstīt? :D Tas pirmām kārtām ... un jā - kas tas par 15 Bb/s tev tur domāts? :D

Un jā - mits.lv manās mājās vismaz bez problēmām jau gandrīz 3 gadu. Jā, dažu reizi kaut kas noiet greizi, bet par ātrumu nesūdzos :)

K Kārlis 20.08.2009

Mītu lietoju vairākus gadus, ja atmiņa neviļ, 5 būs. Ātrums vienmēr ir teicams, un es nu to slogoju normāli - DC, Torrenti, online video streamings, Skype un internets paralēli. Tas, ka reizi vai divas gadā nav interneta - nu c'mon, kam gan negadās. :)

J Jevgeņija 02.05.2011

Gribēju pajautāt, kuru apkrāpa SIA "Mits"? Kam pēc 3 gadiem pēc sadarbības pārtraukšanas piestādīja dīvainu rēķinu par pakalpojumiem, ko nemaz nav izmantojuši? Bet kad piezvanīju grāmatvedei, viņa pazaudējas savās atbildēs un precīzi tā arī nepateica par kādu tieši pakalpojumu piestādīts rēķins un par kādu precīzi periodu. Mēģīnāju pajautāt piestādīto rēķinu sarakstu pēc pārtraukta līguma, kā to parasti dara savā starpā grāmatveži ar salīdzināšanas aktu, bet viņa atsakās. Pajautāja, ka varbūt vēl manus maksājuma numurus nosaukt un vēl kaut ko? Redzams, ka šeit ir kāds noslēpums un krāpniecība. Nākas griezties tiesā un policijā, lai izmeklētu šo lietu.

D Dace 06.07.2011

Pilnigi piekritu Jevgenijai.
Mita pakalpojumus partraucam pirms 2-3 gadiem, jo kvalitate bija loti zema, un briziem vispar nets nebija. Tagad izmantoju IZZI, lai ari nav no letakajiem, bet ar parejo viss ir ok. Un sobrid ir lidzigi- tiek piestadits it ka parads (bet ne jau no Mita!!! - no Latvija jauna paradu piedzinas kantora "Melna lapa"), kad nekadas vestules, ne bridinajumi no Mita nav bijusas visus sos gadus. Un summa jau jaskaita uz so kantori, kaut sis mistiskais parads nav cedets! Ka ari summa nav pilniga atsifrejuma- parads un pasta izdevumi, kaut taja laika menesa maksajumu grozi ka gribi-to summu gribot nedabu, un par sadiem pasta izdevumiem- to sedz pati firma (cik tas visur aprakstits). Beigas vel drauds, ka tiks nodots tiesai. Tas izskatas pec nakama naudas rauseju kantorisa, lidzigi ka tas jau ir ar Paus konsults, Lindorff un vel daziem.
Japazino laikam PTAC, un tad jadoma ko ka talak.

M Mtnick 06.07.2011

Tas pats. Nenormāli lēns. Download speed 130KB/s .

T ToMtnick 06.07.2011

Priekš dauņu karaļvalsts pat par ātru!

T toJevgeņija 01.08.2011

Par to parādu "uzpeldēšanu" tiešām interesanti! Rēķinu apmaksai tiek piemērota pilnīgi bezsakarīga sistēma, kurai līdzi izsekot praktiski nav iespējams, bet līguma pārtraukšanas process vēl mistiskāks, jo līgumu itkā anulē, taču tas tikai tā, pliki vārdi, kurus Jūs vēlāk nemaz pierādīt nevarat!
Pēc 2 gadiem pēkšņi izrādās, ka esat parādnieks, jums draud parādu piedzinēji un liek maksāt arī soda %.

E Edmunds Kreimens 10.03.2016

Man kautkā šķiet,ka šai firmelei ir meitas uzņēmums un tas saucas "Melnā lapa" SIA. Mits man nepiestāda rēķinu un pēc tam bez brīdinājuma atnāk e-pasts no "Melnā lapa" ar piedzīšanas izdevumiem. Labs bizness :(