MITS

Pieslēdzu mājas MIS internetu, bet jau pirmajā nedēļā sākās problēmas - no paša rīta nestrādā internets. Zvanu, viņi saka, ka meistars ieradīsies tikai no 13-14. IERADĀS AP 15.00 klienti nav viņu interesēs, tas fakts. varēja taču piezvanīt, pabrīdināt, ka kavēsies!!! Internets līdz meistara ierašanās nestrādāja, ieradās un strādā, datorā viņš neko nedarīja, iespējams koridorā kaut ko sataisīja un viss bija kārtībā. Bet lielāks bija pārsteigums, kad janvārī man atnāca reķins par 7.50. saskaņā ar līgumu, jāmaksā, ja tiek veikti darbi, kas saistīti ar Abonenta datora remontu, pārinstalēšanu, bet man datorā neo nedarīja, tātad tā bija viņu vaina. Neiesaku sadarboties ar šo kantori!!!