www.sudzibas.lv Mītavas Elektra SIA Vissliktākā prakses vieta

Mītavas Elektra SIA - Vissliktākā prakses vieta

Pieteicos uz praksi SIA "Mītavas Elektra"(caur skolu) "IT" nozarē kā ceturtā kursa students prieks kvalifikācijas prakses (6 mēnesi).
Praksē mums lika mazgat logus/grīdas/lampas pa lielam apkopējas/sētnieka darbi...
Niesaku nevienam...Izmanto praktikantus ka melnstrādniekus un viniem nemaksa, sliktāku praksi nevaru iedomāties!

Ha Haris43 17.02.2020

Katrs augstāk minētais vārds ir taisnība! Neiesaku tur doties praksē , ja nu vienīgi ir vēlme praktizēties sētnieku/apkopēju darbos.

Tu Turkey901 17.02.2020

Tādus darbus pdara katrs otrais augstskolas beidzējs, bieži vien diploms ir tukša skaņa un visu nosaka darba pieredze.
Zinu programistus, kuri pašmācības ceļā apguvuši IT augstā līmenī un ieņem pietiekami augstus amatus bez jebkādiem papīriem, jo savu lietu prot un praktizē.

DžinsuJānis 18.02.2020

Piekritīšu par darbu un visu, bet princips jau nemainās to ka ierodies praksē gūt darba pieredzi savā jomā, bet viss ko iegūsti ir suna atlidzība

Ha Hariks 18.02.2020

Pēc šī nevēlētos nākotnē sadarboties ar šo uzņēmumu!

Tu Turkey901 18.02.2020

Uztaisi vēl pāris viltus profilus savas sūdzības atbalstam!

Je JeškaJT 18.02.2020

Dbx

Je JeškaJT 18.02.2020

Tatad es uz praksi gāju katru darba dienu un reizēm strādaju arī virstundas. Protams man solija ka man par praksi samaksās. Bet kad es gāju prasit kur ir mana nauda viņi izlikas ka neko nezin.