mītavas elektra - :)

biju nodomājis saremontēt starteri, jo šis nobeidzās, un lai sanāktu lētāk tad servisā man viņu noņēma un es pats aizvedu lai ietaupītu servisa pakalpojumu 10 ls ( apmēram 1, 5 km) uz slaveno "Mītavas elektra" tur man pavērās acu priekšā gudri runājošs onkuls kuram nepatīk censties strādāt, bet labāk izvēlas gudri runāt, šis man stāstīja visādas lietas un cik garas rindas, pēc 3 stundām zvans, jūsu starters gatavs 20 ls no jums, ok es priecīgs aiznesos pakaļ aizvedu uz servisu, bet kā nu gadījies kā ne starteris nestrādā, hm servisā visi šķoba plecus veselu dienu, ok beigās samainīju pret jaunu, piemaksāju 95ls un mašīna darbinās arī ar starteri, tad rodas jautājums kapēc man bija jāmaksā tie 20 ls? un servisa izcenojums dēļ tā āksta pieauga par 10 ls jo starteris bija atkal jāņem nost žēl ka aiz priekiem čeku nepaņēmu, tad varbūt būtu iespēja atgriezt 20 ls !

I

. .... 02.06.2011

Labrīt-
Mītavas Elektra neatrodas aviācijas ielā un tai nav servisa, kas remontētu starterus. Nav īstā specifika.