www.sudzibas.lv Mitau motors Auto ir, bet auto nav

Mitau motors - Auto ir, bet auto nav

Meklējam auto jau kādu laiciņu. Atrodam smuku auto ss.com. Zvanam - jā, auto ir uz vietas salonā, droši braucat jebkurā laikā apskatīt, ja nu kas, ir vēl citi varianti pieejami. Savācamies nākamajā rītā, sameklējam zīdainītim aukli, sēžamies mašīnā un braucam no Rīgas uz jelgavu. Aizbraucam, zvanam uz to pašu nr. Un sakam - esam klāt. Uz ko mums atbild - viņš nav uz vietas, tūlīt noskaidrošu un atzvanīšu. Paiet vismaz 45 min (pa vidu vēlreiz tiek zvanīts no mūsu puses) , vai, auto ir aizvests uz krāsošanu, jo bildēs redzamas švīkas. Auto būs pēc lieldienām. Un nekas tamlīdzīgs viņiem vaira nav pieejams.
Nē, nu nopietni? Izņemiet sludinājumu! Paziņojiet uzreiz, lai nav jāčakarējas parastajiem mirstīgajiem meklēt aukles, tērēt laiku un degvielu, lai mums pateiktu - piedodiet, auto ir uz krāsošanu aizvests! Diez vai par auto krāsošanu salons izlemj no rīta sēžot pie kafijas krūzes.

K

K Kristina 30.03.2021