www.sudzibas.lv Mirte Slikta attieksme, klientu maldināšana

Mirte - Slikta attieksme, klientu maldināšana

Vēlējāmies apgūt latviešu valodas intensīvos kursus šajā centrā un mūs uzaicināja uz iepazīšanās nodarbību, jo pāris nodarbības šajā grupā jau bija pagājušas.

Iepazīšanās nodarbība pagāja veiksmīgi, un pasniedzēja pēc nodarbības teica, ka varam pievienoties grupai. Bijām uzprasījuši arī visādam gadījumam iespēju apmeklēt dažas privātnodarbības, par papildmaksu, lai iekļaušanās grupā vispār notiktu bez problēmām. Grupa bija neliela, 5 cilvēki.

Tad zvanīja sekretāre (vai klientu menedžere) , un teica, ka tomēr nē, nevaram, jo pasniedzēja teica, ka iekļauties nevarēsim. Jautāju kā tas var būt, jo taču paši esam tikko to izrunājuši ar pasniedzēju. Uz ko menedžere teica, ka vēlreiz to noprecizēs.

Un nākamajā dienā mums atrakstīja vēstuli, kurā:

- raksta, ka nē, šajā grupā tomēr nevar (nesaprotamu iemeslu dēļ; pie tam, pati pasniedzēja telefonu vairs neceļ, kaut gan pati piedāvāja pierakstīt savu privāto numuru)
- piedāvāja citu grupu, kas sāksies pēc mēneša (tas mums galīgi nederēja)
- viņas jaunais piedāvājums bija krietni dārgāks (300 eur vietā - 420 eur)
- grāmatas cena no 3 eur izauga līdz 10 eur
- prievātnodarbības cena no 15-20 eur, par ko teica pasniedzēja, izauga līdz 42 eur, jo redz, pasniedzēji ļoti aizņemti ar kaut-kādiem "citiem projektiem".

Izskatās, ka centrs (nevis pasniedzēja; pasniedzējas vārds ir velga) vienkārši grib nokomplektēt nākamo grupu, vairāk nopelnīt un pilnīgi neinteresējas par to, kādas klientam ir vajadzības. Nevienam neiesaku šo kaktu kantori. Arī dēļ tā, ka cenu politika ir "peldoša". Izskatās, ka cenšas izķert klientus, kas var samaksāt vairāk.

Pretīga sajūta pēc visas tās komunikācijas ar viņiem.
Izliekas laipni, bet patiesībā čakarē galvu.

Komentāri (1)

M MIRTE birojs 29.01.2021

Labdien!
Valodu mācību centrs MIRTE ir uzņēmums ar 29 gadu pieredzi, esam profesionāli un kvalitatīvi apmācījuši vairāk kā 40.000 cilvēku! Esam saņēmuši lielu skaitu pateicību un atzinību!
Diemžēl reizēm gadās situācijas, kad neesam pietiekoši izskaidrojuši informāciju.
Jūsu gadījumā pasniedzējs pēc nodarbības pieņēma lēmumu, ka Jūsu zināšanas tomēr ir nepietiekamas, lai iekļautos grupā, kurā piedalījāties testa nodarbības laikā. Viens no iemesliem arī bija fakts, ka grupa jau bija apguvusi lielu daļu mācību programmas. Tā kā pilnas programmas cena ir 420 EUR par 150 akadēmiskām stundām, tad tāda arī cena Jums tika nosaukta, uzsākot jauna kursa apguvi. Nosauktie 300 EUR ir cena, kura būtu jāmaksā par pievienošanos augstāk minētajai grupai. un atskaitot nost nodarbības, kuras jau bija notikušas. Kursa pamatā ir grāmatu komplekts "Laipa". Tās cena ir 10 EUR. Dažreiz tiek izmantota papildus grāmata, kura maksā 3 EUR.
Mūsu cenu politika ir ilgtermiņa un vienīgās izmaiņas ir saistītas ar Valstī noteikto nodokļu politiku vai citām izmaiņām, kas saistītas ar mācību procesa nodrošināšanu, lai varam mācīt valodas visaugstākajā līmenī un ērtās, mājīgās telpās.
Mums patiesi žēl, ka ir izveidojies šāds pārpratums! Mēs vienmēr esam gatavi risināt situācijas, un vislabāk to darīt personīgi izrunājot! Ja joprojām vēlaties kvalitatīvi apgūt latviešu valodu, lūdzu, ļaujiet mums pierādīt savu profesionalitāti. Grāmatu Jūs saņemsiet dāvanā!
Ar cieņu,
MIRTE administrācija

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes