www.sudzibas.lv Mirte Slikta attieksme, klientu maldināšana

Mirte - Slikta attieksme, klientu maldināšana

Vēlējāmies apgūt latviešu valodas intensīvos kursus šajā centrā un mūs uzaicināja uz iepazīšanās nodarbību, jo pāris nodarbības šajā grupā jau bija pagājušas.

Iepazīšanās nodarbība pagāja veiksmīgi, un pasniedzēja pēc nodarbības teica, ka varam pievienoties grupai. Bijām uzprasījuši arī visādam gadījumam iespēju apmeklēt dažas privātnodarbības, par papildmaksu, lai iekļaušanās grupā vispār notiktu bez problēmām. Grupa bija neliela, 5 cilvēki.

Tad zvanīja sekretāre (vai klientu menedžere) , un teica, ka tomēr nē, nevaram, jo pasniedzēja teica, ka iekļauties nevarēsim. Jautāju kā tas var būt, jo taču paši esam tikko to izrunājuši ar pasniedzēju. Uz ko menedžere teica, ka vēlreiz to noprecizēs.

Un nākamajā dienā mums atrakstīja vēstuli, kurā:

- raksta, ka nē, šajā grupā tomēr nevar (nesaprotamu iemeslu dēļ; pie tam, pati pasniedzēja telefonu vairs neceļ, kaut gan pati piedāvāja pierakstīt savu privāto numuru)
- piedāvāja citu grupu, kas sāksies pēc mēneša (tas mums galīgi nederēja)
- viņas jaunais piedāvājums bija krietni dārgāks (300 eur vietā - 420 eur)
- grāmatas cena no 3 eur izauga līdz 10 eur
- prievātnodarbības cena no 15-20 eur, par ko teica pasniedzēja, izauga līdz 42 eur, jo redz, pasniedzēji ļoti aizņemti ar kaut-kādiem "citiem projektiem".

Izskatās, ka centrs (nevis pasniedzēja; pasniedzējas vārds ir velga) vienkārši grib nokomplektēt nākamo grupu, vairāk nopelnīt un pilnīgi neinteresējas par to, kādas klientam ir vajadzības. Nevienam neiesaku šo kaktu kantori. Arī dēļ tā, ka cenu politika ir "peldoša". Izskatās, ka cenšas izķert klientus, kas var samaksāt vairāk.

Pretīga sajūta pēc visas tās komunikācijas ar viņiem.
Izliekas laipni, bet patiesībā čakarē galvu.