www.sudzibas.lv Miracle salons Nekvalitatīvi izpildītais mikroblading uzacu darbs

AtrisinātaMiracle salons - Nekvalitatīvi izpildītais mikroblading uzacu darbs

Izpildot nekvalitatīvi darbu, kas ir redzams tikai pēc 15-20 dienam, meistars atteicas atgriezt naudu vispār, ka arī izrakstīt čeka kopiju, pateicot, ka čeku vispār netaisīja, tāpēc, ka es uzreiz to neprasīju (čeku grāmatas, ka arī kases aparāta meistaram uz vietas nebija, domāju, ka izrakstīs, kad ieradīšos uz rezultāta pārbaudes) . Uz telefona zvaniem neatbild. Diemžēl domājot, ka ir labs meistars, pēc 3 dienām ta meistara pakalpojumi izmantoja arī mana māte. Rezultāts tas pats. Skaistuma nav naudas arī.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Marina Ježova 29.11.2019

Problēma tika atrisināta pēc pušu vienošanas

V Viktorija001 11.11.2019

Tas ir pēc pirmās reizes vai pēc korekcijas?

M Marina Ježova 11.11.2019

Pēc pirmas, bet pēc konsultācijas ar citiem speciālistiem, tas nevar pieņemt, ka kvalitatīvu darbu un neviens neņemsies taisit uz tas "korekciju". Visi saka ka jātaisa no jauna

M Marina Ježova 11.11.2019

Var būt uz bildes nav tik labi redzams, bet ir 1-3 strīpas un sarkana rēta uz visu uzaci (cēru ka pēc pusgada nonāks). Otrais uzacs ir līdzigs

V Viktorija001 11.11.2019

Man pašai ir uzacis pūdertehnikā un pēc pirmās reizes man meistare brīdināja, ka nekāda šie efekts nebūs un jāierodas uz korekciju. Un pēc korekcijas man viss bija labi.
Jo pēc 1.reizes likās ka nauda sviesta miskastē. Bet izrādādijās ka galā rezultāts ir tikai un vienīgi pēc korekcijas.

M Marina Ježova 11.11.2019

Jā, par korekciju pirms procedūras es jautāju, un atbilde bija tāda, ka rezultāts būs gaišāk, var būt kaut kur noies pāris strīpiņas, korekcijā viss risināsies. Bet kas ir patiesībā- meistare redz rezultātu un teica, ka man ir pegmenta nepanesība, vai āda ir problematiskā vai kaut kas vēl, vai esmu pati vesela problēma bet tikai viņa visu izdarija pareizi.
Biju pie cita mastera, man uzreiz pateica, ka šitā tehnika man vispar nedēr. Ka meistarei jāinformē mani pirms un ka pēc ādas tipa tas viss ir redzams savlaicīgi.
Gribēju, lai viņa atdod naudu atpakaļ, paturot , teiksim sev par materiāliem, un nu lai ies ar mieru. Pateica neko neatdošu. Ka uz nelaimi uzacis nieze. ( gandrīz mēnesis pagāja)

M Marina Ježova 11.11.2019

Jā, un, mammai ir tatuškas uz ācim - nekādas problēmas ( protams cits meistars). Bet ar šo meistaru tāda paša problēma un tāda paša atbilde.