Ministru kabinets - Malači!

Malacis mūsu premjers! Visu izdomājis, kā tautu vēl izģērbt un iekasēt naudu, lai varētu nodrošināt sev un citiem ministriem algas, starp citu ministriem algas nepazemina, jo to aizliedz likums.
Šodien man nācās noformēt pakalpojumu, no kura nu nekādīgi nevar atteikties, jo miris cilvēks tomēr ir jāizvada ja ne godam, tad vismaz pieticīgi zolīdi!
Un mūsu MK ir pacenties godam! Cik zemu ir jākrīt cilvēkam, cik jābūt alkatīgam lai pat apbedīšanas pakalpojumiem uzliktu PVN 21%!?
Rezultātā sasummējot visus PVN kopā, ko man nācās šodien samaksāt kopā ar pakalpojumu- gan par zāles īri, gan transportu, gan atvadīšanos, gan pārejo(bēru mielastu neskaitot) SANĀCA 120Ls! Tas ir tikai PVN!
Godmani kaut tu aizrītos ar to naudu, ko tu grāb no tautas!!!
Labāk būtu savus ministrus un deputātus paputinājis!
Kāpēc deputātiem, ministriem algas nepazemina?
Tapēc, ka likums neļauj, tad izmainiet to likumu! Jūs Godmaņa kunga sēžat zālē kur sienu rotā uzraksts "Viens likums- viena taisnība." Kur tad jūsu taisnība ir!?
Viegli ir lemt par citiem, ja pašu tas "neķer"!
Normālās valstīs samazina nodokļus, tādā veidā nodrošinot iedzīvotāju pirktspēju, bet pie mums viss ir pilnīgi otrādi! UN PILNĪGI ATBALSTU DDK, KA VIŅI ATTSAKĀS MAKSĀT NODOKĻUS VALSTIJ!
Man pus mēnesis ir jāstrādā tikai uz nodokļiem!!! KUR TAS IR REDZĒTS???
MUĻĶU ZEME!!!

B

B Baņkieris 20.01.2009

Es gan izdarīšu tā: kad man sāks nākt virsū kreditori, jo kredītus es nevaru nomaksāt pateicoties mūs MK un Saeimai, es iesūdzēšu Latvijas valsti tiesā un visus uzrēķinus piedzīšu no valsts!
TA VAJADZĒTU DARĪT VISIEM! INTREANTI KO GAN GODMANIS DARĪTU JA 2, 2 MILJONI CILVĒKU IESNIEGTU PRASĪBU TIESĀ???

B Baņkieris 20.01.2009

PVN-Premjeram Vajag Naudu

K kate 20.01.2009

Kāda vispār jēga bija pāriet uz 21%, ja tūkstoši darbinieki paliek bez darba un tāpat nodokli nemaksā!Kurā vietā valstij ir izdevīgi-vai maksāt bezdarbniekiem pabalstus?!Deputātu kungi un dāmas, kā Jums ar galvu...

M Māra 20.01.2009

Lai jau viņiem "nabadziņiem" tiek!!! Paši redzat, kā viņi "pārstrādājušies", ka Saeimas sēdēs aiz miega bada lūst nost... un no kā tik viņiem visa šajos krīzes apstākļos būs jāatsakās..., es gan ne no kā neatteikšos, jo no visa, no kā varēja atteikties, es jau sen esmu atteikusies!:))

T toony 21.01.2009

Nu un, ka tauta bez darba - PVN ir visiem produktiem uzlikts, visiem pakalpojumiem. Ēst ta visiem gribās un par komunālajiem arī bezdarbnieki maksās - tātad arī paaugstināto nodokli. Un varat ārdīties cik uziet, tas neko nemainīs. Un varat valsti tiesā sūdzēt - to es gribētu redzēt. =)) Tā vai tā tie tur augšā būs paēduši, a tauta...tie, kas dzīvoja labi, turpinās dzīvot ja ne labi tad vismaz normāli, tie kas dzīvoja ne pārāk labi, tagad varēs kārt zobus vadzī un cerēt, ka kāda sveša valsts vismaz nodrošinās ar darbu.

V Vits 21.01.2009

Молодец наш "папа" Годманис. Сахар немцам, рыбу испанцам, яблоки полякам, молоко литовцам, даже озимые эстонцам, на стройках азербайджанцы. Я со вчерашнего дня без работы, без договорной зарплаты за декабрь, без пособия по сокращению. Зато "папа" доволен, ему есть, что пересчитать. А семья... подумаешь, другую заведет... да еще какую!

V valdis 10.02.2009

ja muusu kungi nebuutu iizpostiijusi un izpaardevusi latviju, darbs buutu visiem.neatkariibu vajadzeeja tautai, bet muusu kungi graaba un keera katrs uz savu pusi cik var un kaa var.mums nav saceltas villas aarzemees nopirktas maajas, daargaas masiinas, muusu beerni nemaacaas aarzemees un t.t.neliekaas galvaa ieksaa pat ja sanem taadu algu kaa muusu kungi.kaa tie taisniigie to visu dabuu gatavu?vareetu saprast ja muusu vlsts ekonomika plauktu.viss tika dariits prieks valstss izlaupiisanas un izputinaasanas.