www.sudzibas.lv Minikid.lv Slikts serviss, kvalitāte

Minikid.lv - Slikts serviss, kvalitāte

Sākt var jau ar pašu piegādes procesu. Iepriekšējā dienā zvana no veikala un informē, ka šis vai nākošās dienas vakarā (pēc 17: 00) ieradīsies kurjers un piegādās preci. Vakars mani apmierina, jo būs, kas palīdz visu uznest, tāpēc piekrītu.
Nākošās dienas rītā (ap 10: 00) zvana kurjers, ka tūlīt būs klāt. Protams, mājās esmu viena
kurjers mani informē, ka piegāde tikai līdz mājai, taču palīdz ienest. Pirmais stāvs, paldies tāpat.
Vēlāk apskatot preces pamanu, ka uz pārtinamās virsmas ir pleķi, par ko informēju veikalu.
Veikals piedāvā notīrīt virsmu pašai vai atdot viņiem tīrīšanai, jo samainīt pret citu viņiem nav. Vakarā būšot kurjers pakaļ.
Atkal kurjera piedzīvojumi. Tas dienas vakarā, protams, kurjera nav. Kurjers uzrodas pēc pāris dienām, ka pēc trīs minūtēm viņš būs klāt. Vārdu sakot, sūtot no šī veikala, viss laiks jāvelta kurjera mistiskai gaidīšanai.
Kad nonesu virsmu un norādu uz pleķiem, kurjers mana klātbūtnē atplēš iepakojumu, nolaiza pirkstu un sāk tīrīt manam bērnam paredzēto pārtinamo virsmu. Pēc tam vēl iesaka ar lupatiņu noslaucīt! Vienkārši super!
Lai es vēl kādreiz sūtītu kaut ko no šī veikala, nē, paldies!

19.05.2023