www.sudzibas.lv Minikid.lv Slikts serviss

Minikid.lv - Slikts serviss

Iegādājos ratus 2018. gadā, kurus izmantoju nepilnu gadu. Ratu sëžamā daļa salūza pēc paris mēnešiem. Aizvedu tos uz veikalu, jo garantija sedz bojājumus. Nodevu ratus uz garantijas labošanu 30. decembrī , ratus atguvu 8. Marta. Pa šo laiku es zvaniju un interisējos par ratiem - man atbildēja pārdevēja” Mēs neko nezinam par jūsu ratiem, viņi ir izsūtīti uz Poliju labošanā. “Kaut arī rati izrādijās visu to laiku stāvēja noliktavā. Kad man draugs februāra beigās aizbruca uz veikalu un interesējās par mūsu ratiem klātienē- izrādijās ka rati netika nekur izsūtīti un ka viņi gaida detaļu, lai varētu salabot. Man divus mēnešus pārdevēja meloja un teica ka rati ir izsūtīti un ka es viņus esmu salauzusi. Un kad saņēmām beigās savus ratus , mums lika samaksāt par labošanu 30 euro.
Esiet uzmanīgi iegādājoties ratus šajā veikalā. Ja ratus iedosiet garantijā, visticamāk pārdevējas jums melos un sniegs nepatiesu informāciju.Jo mūsu gadijumā viss minikid kolektīvs mūs maldināja katru reizi izdomājot aizbildinājumus, par savu neizdarīto darbu.

08.03.2019

D