Mini tirdziņš Ziepniekkalnā - Veca gaļa

BRIIDINAAJUMS...iegādajos malto gaļu kilogramu un ribiņas kilogramu Ziepniekkalna MINI tirdziņā kas atrodas netālu no rimi uz valdeķu ielas.gaaju uz maajaam un sapņoju kaa eediisu apceptas ribinjas un maldas galjas sacepumu ar kartupeljiem. :( atveru maisinju.. un taaada smaka. peec kakja mizeliem.:( ceku diemzeel nepanjeemu. maltaa gala bija 50 uz 50.. sacepta eedama. bet taas ribinjas taa oda ka suns bij gar zemi... pirms manis pirceeja ar pirka tas ribinjas. taa slaveeja.. domaaju jaapanjem man ar. atdevu naudu pedejo par galju. ka sbij paredzets eshanai 2 dienaam. paliku ar tuksu kunjgi un raudaaju visu dienu. tas nav normaali ka sitaa indee cilveekus. labi veel mans kunjgis paarstraadaatu varbuut veiksiigi bet beernam??? NEKAD NEPERCIET TUR GAļU.

G