www.sudzibas.lv MINI MODE Не возвращают деньги за товар

MiniMode - Не возвращают деньги за товар

Не возвращают деньги за товар.
После получения денег хамское отношение к тебе как к клиенту затягивают процесс и тратят время.
Остался неприятный осадок.

Бабушка для внучки купила платье, через 2 часа мной было привезено платье в магазин, тк визуально нам оно не понравилось. (платье с бирками, не надевалось)

написал заявление на возврат денег, через 6 дней пришло смс
что дан ответ на мое обращение. Звоню, говорят да пришел ответ мол приезжайте, после вопроса что за ответ, говорят отказано из за отсутствия чека.
Пишем второе заявление уже по электронной почте, с фотографией чека. Приходит ответ что отказано по причине что платье было одето
напоминаю (платье с бирками, не надевалось)
в магазине процессы по возвратам не налажены, все в ручном управлении через "хозяйку"

отправлено заявление по защите прав потребителя.

Atbilde no MINI MODE Support Pārstāvja atbilde 06.04.2022

Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu (https://likumi.lv/ta/id/23309-pateretaju-tiesibu-aizsardzibas-likums), ja precei nav konstatēts ražošanas defekts, tad veikalam naudu par preci nav jāatgriež.

Vēlamies arī norādīt, ka nevienā brīdī netika teikts, ka prece būtu bijusi lietota. No mūsu puses vien piebildām, ka, kleitu uzmērot, viss bija kārtībā - bērnam tā derēja un patika. Jums, līdzīgi kā visiem citiem mūsu klientiem, tika piedāvāta iespēja kleitu samainīt pret citu preci, taču Jūs izvēlējāties turpināt pieprasīt no mums rīcību, kas mums kā veikalam nav jāveic, ņemot vērā, ka prece nav bojāta.

Lai turpmāk izvairītos no šādām nepatīkamām situācijām, aicinām pirms preču iegādes iepazīties ar preču atgriešanas politiku, kā arī ar sociālām normām, lai veidotu cieņpilnu sarunu ar personālu.

A

Komentāri (1)

Arkukušjans 06.04.2022

Ja prece iegādāta veikalā klātienē, tad likums neparedz atteikuma tiesības. 14 dienas ir tikai pērkot ar distanci, internetā. Jūs neko pieprasīt nevarat, varat tikai mīļi lūgt, lai apmaina pret citu preci.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes