- -fantazy- 17.11.2010

Nu un, ka pirkums ir vairāku desmitu latu apmērā? Viņiem tādas vairāku desmitu latu apmēra pircējas tur dienā pietiekami iziet cauri!

Kā mani kaitina šitie sūdzību teksti - "pirkums bija vairāku desmitu latu apmērā" vai "un prece nebija no lētajām" un tamlīdzīgi teksti...

Nu ko jūs ar to cenšaties pierādīt te visiem? To ka jums ir nauda? Nu vai ziniet, normāli cilvēki, tādi kuriem tiešām šī nauda ir, nekad neuzsvērs to cik prece maksā vai to cik maksāja par pirkumu... Jūs vnk esat kkādi parastie iedzīvotāji, kuri salasījuši beidzot šo naudu un iegājuši normālā, kvalitatīvā veikalā, un tagad šo naudu tērēsiet... Nu cik jūs tur atstājat 70 -80, varbūt cits 100LS... Viņiem ir arī tādi klienti, kas atstāj, viena pirkuma laikā, piecas reizes lielāku summu...
Padomā, Liene, cik lēta un prasta, Tu, izklausies rakstot - "(..)ka pirkums pirms tam tika veiks vairāku desmitu Ls apmērā."

M Mellene 17.11.2010

ko tad pardevējai tev kājas vajadzēja bučot???

M merija 20.11.2010

visi trīs komentāri totāli stulbi, zinu šo veikalu un zinu kam pieder, te nav komentāru.Veikals ir nesamērīgi dārgs priekš normāli situēta cilvēka, bet neviens mums nespiež tos pirkt, varam apskatīties, nokonstatēt un ja nepatīk varam iet ārā, bet ir cilvēki, kas ir gatavi maksāt tādu summu par šiem mazuļu adītiem un šūtajiem apģērbiem un citām lietām un tāpēc arī viņš vēl pastāv, bet pamazām tirdzniecība visur iet uz leju, jo treknie tiešām treknie gadi ir beigušies, bet tāpēc neskaudīsim, ne tos pārdevējus, kas tur strādā un arī pašus uzņēmējus.Lai veicas.

: :)) 23.11.2010

fantazy, , , komentaars wispaar, nesakarigs!!!neiet runa wai tai Lienei ir wai naw nauda, bet gan wnk par attieksi kaa taadu!!!
Tikko Tu kko peerc taa wiss ir super, kaa esi nopircis tas paaardeweejai lauj mainiit attieksmi?????????????
Pati esmu straadaajusi t/c un zinu to lai nuu KAA man nepatiik pirceejs, man tas nedewa neekadas tiesiibas nirgaaties wai kaa sawaadaak izraadiit pret winju nepatiku!!!Taa luuk!!gadijumaa pati neesi taa pardeweeja kas sawu pakalju te megina aizsegt??:Dsasmeejos:D
newajag jau kaajas bucot, bet wnk tiiri cilweecigi priekskam taa jaadars???(mana atbilde uz 2.komentaaru-arii nesakariigs)