AtrisinātaMiltiñkrogs - Attieksme

Labdien! Diezgan bieži dodamies ar vīru pusdienās/vakarińās vai vienkāršā pauzē, lai uzkostu uz kafejnīcu “miltiñkrogs”! Pasūtam šeit visus mielastus, bēres, jubilejas utt! Ēdiens kvalitatīvs un loti gards, cenas kolosālas, bet! Mans prieks par šo iestādi beidzās brīdī, kad mūs apkalpoja bārmene vārdā eva!
Kad ar vīru izstāvējām rindu, un sākām veikt pasūtījumu, bārmene laipni smaidot pieñēma mana vīra pasūtījumu, ieteica kas jauns ir ēdienkartē, pajautājot ko viñš labprātāk ēd, cūkas galu vai vistiñu! Sekoja vēl rinda jauku jautājumu un čalošanas, redzu, ka vīrs apmulsis no situācijas! Viss itkā liekas labi, laipna apkalpošana ir ēstuves seja, protams! Bet!, tad pienāca mana kārta pasūtīt, kad pavaicāju, ko labāk ieteiktu, man atcirta, ka pieejams esot viss, kas ir ēdienkartē-“jūs taču mākat lasīt! ”! Neizmērojams bij mans pārsteigums par to, kur palikusi tik laipnā un smaidīgā bārmene, kas pirms mazāk kā minūtes apkalpoja manu vīru? ! Kad izteicu, ko tad īsti ēdīšu, sekoja frāze-“tad viss beidzot? ”garastāvoklis uz nulli, apetīte sabojāta, bet labākais tikai sekoja! Kad vīrs izñēma maku, lai samaksātu par pasūtījumiem, eva klaji jautāja-“maksāsiet arī par šīs te pasūtījumu? ! ”! Lieki skaidrot, kā jutos tajā brīdī! ”jā, maksāšu visu kopā! ”-atteica vīrs, sañemot atbildi-“nu ja, kāds strādā, lai kāds varētu rīt! ”biju šokā! Ar asarām acīs aizgāju apsēsties pie galdiña, esmu trīs bērnu mamma saviem bērniem, sieva savam vīram, un visnotal ne modele, mans svars ir 77kg uz augumu 170, neesmu 90-60-90 protams, bet šādi tiku aizvainota pirmo reizi! Pie blakus galdina sēdēja pazīstamas meitenes, kas redzēja situāciju, un stāstīja, ka šī pati jaukā bārmene kokete ar katru vīrieti, puisi, kas brauc šurp ēst! Viena no meitenēm saskārusies pat ar to, ka viñas dzīvesbiedram šī pati bārmene jautājusi telefona nr, lai itkā salabotu mašīnu, taču pē nr iegūšanas sūtījusi dažādas sms, ar piedāvājumiem tikties viña draudzenei aiz muguras... Tas nav vienīgais, zināmais gadījums!
Mēs bijām patstāvīgi klienti šai iestādei, veicām pasūtījumus un mielastus par labām summām, kad noteikti ir pluss daigas kundzes biznesam, taču nu savus pasūtījumus veiksim citur! Nēesam vienīgie klienti, ko iestāde zaudē šīs konkrētās meitenes dēł! Cik zināms arī no kafejnīcas “gardi gan”, tika atlaista šī paša iemesla dēł! Amorāli un skumji...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 21.08.2018

Uzņēmuma Miltiñkrogs pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinatu.

S skumigi 10.07.2018

shii tur ne tadus jokus vien taisa:D gribas tikai redzet,kad iipasniecei acis atversies:D

Kolta 10.07.2018

Bail , ka vīru nocels?

S skumigi 10.07.2018

it nemazNe visiem vīriešiem šī meitene liekas pievilcīga!

L Lepnā Lavīze 10.07.2018

Jums jāvēršas pie vadītājas. Ja jau Daigas kundzi pazīstat, kur ir problēma izstāstīt situāciju personīgi? Varbūt meitene izklaidējas, sievas kaitinot, varbūt tiešām vīrs iepaticies, bet visādā gadījumā tā nav jābūt. Lai īpašniece pieņem mērus.

Z zilais valis 10.07.2018

Neko sliktu Evas uzvedībā neredzu. Tēmas autorei gan ieteiktu padomāt par savas pašapziņas celšanu.

S skumigi 10.07.2018

Ar manu pašapzinu viss ir visslabakaja kartiba,aizvainojums un pašapziña ir divas dažādas lietas!Nav noslēpums ,ka ne vienā vien gimenē ir centusies ielīst!Morāles norma šeit ir nulle...Jūs droši vien neko sliktu viñas uzvedībā nemamat,jo baudat šo amorālo uzbāzību...

L Lepnā Lavīze 10.07.2018

Uzskati, ka klientei būtu jāizjūt negatīvas emocijas, kafejnīcu apmeklējot? Nav svarīgi, kāda klientei ir pašapziņa un kāda āriene. Viņa ir kliente un atstāj kafejnīcā savu naudu. Klienti jāciena. Ja riebjas vīru sievas, lai meklē darbu citur.

S skumigi 11.07.2018

tik daudz cilveku sudzas tiesi par so personu...varbut neviens nav gajis lidz vadibai,varbut vadiba vienkarsi nereage,gruti teikt,bet klientus iestade zaude...Skumji,ka apkalposanas sfera strada cilveki ar tik zemu morales limeni...

L laimers 11.07.2018

Kur tieši? Neatrodu tās daudzās sūdzības, šī ir pirmā un vienīgā šajā portālā.

L Lepnā Lavīze 11.07.2018

Pati pie vadības aizgāji?

Facepаlm 11.07.2018

Ja vīrs jūs aizstāvētu un uzbrauktu viņai virsū par tādu uzvedību, nebūtu pamata raudāt.

S skumigi 12.07.2018

saja portala vieniga,citos portalos ir citas! fb,draugiem lv un ne tikai

S Sieviete122222 12.07.2018

Manuprāt sūdzības autore daudz ir pārspīlējusi, vai tiešām šādas attieksmes rezultātā pati nebūtu vērsusies pie administrācijas. Vīrs tad jau arī ir gana labs, lai neaizstāvētu savu sievu. Manuprāt, vienītā autore jūs apmelojāt darbinieku bez pamata.