Millo Beauty - Krāpšanās

Krāpšanās 100 %. Esmu šī veikala kliente, kopš veikala pirmās dienas. Esmu patstāvīgā kliente. Veikalā esmu nopirkusi visu, kas man patika. Nopirku kārtējos auskarus. Pēc divām uzlikšanas reizēm, saplīsa aizdare. Devos uz veikalu, mani sagaidīja attēlā redzamais kungs. Vērsos pie viņa ar savu jautājumu, kungs man piedāvāja apmainīt pret citu preci. Atteicos, jo viss, kas tajā veikalā man patika, biju jau iegādājusies. Lūdzu atgriezt naudu. Atbildes vietā saņēmu sekojošu atbildi, "jūs mani nekā nepiespiedīsiet atgriezt naudu un lasāties no veikala!!! "biju šokā no atbildes. Mans secinājums. Prece skaista, bet kvalitāte sākusi ļoti spēcīgi klibot un attieksme laipna tikai tad, kad atstāj naudu veikalā
pēc tam vari svilpot gar veikalu, ja kaut kāds brāķis!!!

Papildināts Lora 83 04.12.2016

Kad kaut ko pirksiet,būs ļoti laipns.Bet,ja iesiet ar brāķi,varat arī atrauties.

Papildināts Lora 83 05.12.2016

Šis veikals atrodas Rīga Plaza.

L Lora 83 04.12.2016

Zinu šito veci!!!Kaut kāds mežonis!Kā var tādā veikalā stāvēt tāds vecis!!!

L ledenchiks 04.12.2016

Saule38, tu muļķe esi. Tad kad tu pievienoji sev komentāru, kur ķip piekrīti, vecis mežonis utt,neiedomājies,ka tavs nikneims parādās arī pie komentāra?

L Lora 83 05.12.2016

Ziñu gan,ka parādās!!!Tu pats arī droši vien,ka raksti.Kā tev patīk sava bilde?Fuj,skats nožēlojams.

L ledenchiks 06.12.2016

Cilvēk mīļai, tev goda vārds nav pilns rublis. Jā tu tiešām esi nožēlojams cilvēks.

P Philips11 05.12.2016

Gan jau, ka pati tur vēlas tikt strādāt!

L Lora 83 05.12.2016

Kur?Strādāt veikalā,kur klientus uzskata par niecību?Jau strādāju labi apmaksātu darbu,darbs ar klientiem.Klientus cienam,jo tie jau ir tie,kas ienes tirdzniecībai kasi.

Nelaimīga mīlestība? Viņš tevi atraidīja?

L Lora 83 05.12.2016

Šīs dienas labākais joks!Nedomāju,ka vińam interesē sievietes!!!????

Tad jau viss skaidrs! Salauzta sirds un tam sekojoša pazemotas sievietes atriebība.

L Lora 83 21.12.2016

Vai tik tiešām domājat, ka šādā "vīrietī" var iemīlēties???Jūs jokojat?

T Totoro408 01.02.2018

Vīrieši kuriem patīk sievietes neapmeklē "Amsterdam Gay Pride" jūrnieku kostīmos.

Spriežot pēc komentāriem, ar ko Saule 83, piebārstījusi savu sūdzību, tad uz tik neadekvātu būtni reakcija bija pat parāk maiga. Sūdzībā, pilnīgi acīmredzami, tiek noklusēta ļoti liela dialoga daļa, kura parādītu skricelējuma autori ārkārtīgi nelabvēlīgā gaismā.

L Lora 83 21.12.2016

Nu parādi gan!!!Labāk apraksti savu pārdošanas jauko attieksmi!!!Deģenerāts tu esi, ne vīrietis!!!