www.sudzibas.lv Millers & Gabrilovičs,SIA "Millers & Gabrilovičs" Neadekvats brigaderis,Maza alga,gruts darbs

Millers & Gabrilovičs,SIA "Millers & Gabrilovičs" - Neadekvats brigaderis,Maza alga,gruts darbs

Работал на фирме чуть полторы недели. Работал подсобником. Зарплата в день смешная-30 евро. Зарплату платят на карточку каждые две недели. Если у вас есть кредиты неоплаченные или еще какие-то проблемы, то на работу не берут. Темп работы должен быть высоким. Выше среднего. Страдает техника безопасности. Бригадир постоянно бегает, проверяет как работаешь и какая у тебя скорость. С угрюмым лицом, вечно всем недовольный. На работе убирали мусор, носили дсп фанеру на последнем этаже, выгружали регипс из машины и складывали рядом, выносили мусор с мешками и загружали в контейнер. Зарплата смешная, на эти деньги прожить не возможно. А работать требуют, как будто платят хорошо. Курить разрешали по 10-15 минут. Мешки бывали очень тяжелые. Можно спину надорвать. Бригадир сам выгружал мешки и смотрел, чтобы никто не остонавливался и смотрел за скорость. Охранник (старый) , который проверял пропуска у строителей все время нес какую-то чушь и лез не в свое дело. Бригадир на фирме рост 1.68-1.78, лысый со сломанным носом-худой. Контингент на стройке были-алкоголики и наркоманы. Через полторы недели, позвали в будку и сказали, что их не устраивает моя работа. Написал увольнение и сдал пропуск охраннику. Не советую там работать. Дурак бригадир, которому всегда нужно быстрее, плохая оплата. Но деньги в конце выплатили все на карточку. (если не ошибаюсь бригадира зовут-дмитрий)

stradaju firma pusotra nedela. Stradaju ka paligstradnieks. Diena stradajam pa 8 stundas. Alga diena-30 euro. Alga maksajat uz credit karte. Ja jums ir paradi pa kreditiem nepmaksatie vai vel kadi problemi, jums uz darbu nepanem. Atrums darba ir jabut loti liela-bet alga ir loti smiekligaka var dzivot uz sitam kapejkam? Drosibas pasakumi ir viss par nekadi. Mes ar brigadieru (divi cilveki+brigaderis) celam smagu motoru uz augs (5-6 stavs) . Es baidas augstuma, brigadierim viss par bija vienalga kad vinam to saku. Vinam vajag tikai skatities lai cilveks strada atri un viss. Pipet atlaujas 10-15 minutes stunda. Kad mes metajam maissi uz celtniecibas miskate, maissi bija pilni un bija loti gruti ar vinim iet. Kad mes nesam maisi no pagraba tris cilveki stradaja pagraba bet 4-5 nesa maisi. Un atkal brigaderis kuram nevajag to darit, nesa ar mums maisi un runa-atrak, atrak. Vel mes darijam neesam dsp augsha, un stradajam pa pariem viens ar atbojniku cits cilveks savaca tos maisu akmeni. Bet brigadierim nepatik kad mes to darijam tapec ka vinam vajag skatities kurs ka strada. Brigaderis vissur likt savas 5 kapejkas. Apsargs vecs kurs parbauda dokumenti pirmaja stava, patstavigi ieteikt padomji par to ko vinam nevajag par celtnieciba. Brigadieris izskatas augums m1.68-1.78, bez matiem, ar salauzito degunu, bruniem acim un patstavigi dusmigo seju, vajs. Cilveki kuri strada kollektiva-alkoholiki un narkomani 97 %. Pec nedelu man pasauca un saki ka vinim nepatik ka es stradaju. Vini iedeva man atlaisanas lapa, es parrakstiju un viss. Es biju priecigs ka nestradasu Sita s*diga firma. Mans viedoklis labak nestradat Sita firma. Apmaksa ir smiekliga un sitais brigaderim vajag sedet slimnica. Vins ir nenormals. (ja nekludos sitambrigaderim sauc dmitrijs)

podolansmaksims1 01.11.2023

ligums foto-darba vieta

S Steķu celtnieks 28.12.2023

Pirmajā dienā kad strādāju šajā kompānijā,es piekrāvu ar betona un akmes lauzkām 20m3 konteineri.vedu taisni iekśa ar kerru pa aizmugurējiem attaisāmajiem bortiem.Man bija tūznas ar kurām karoti bija grūti turēt.Es biju gandarīts un smaidīju aiz laimes skatoties celtnieku izbrīnītajās acīs.Uz to brīdi man bija pieredze vairāk ka 15 gadi vispārceltniecības darbos.no pamatiem līdz jumtam,līdz atslēgaj biju uzbūvējis jau daudz mājas.izremontējis neskaitāmas telpas.Es centos un darīju vairāk kā citi,tāpat vien laj būtu visiem priekšă.mani novērtēja u jau pēc mēneša mana alga šeit kompānijā M&G bija 45 €dienā..pēc kāda laika pelniju no 45-70 un gadijās vairāk.Par vienu no čaklajām dienām nopelniju 200€.Divas reizes man pieškīra prēmiju 100€.Dmitrijs kurš tev Maksim nepatīk ,man iemācija to ko es vēl nemācēju...Tev nekad nebūs labi. Максим даю совет(запиши для себя)Ты приходиш на работу и хочеш получить получку.Просто получить. В свою очередь Я прихожу на работу работать и за это хочу получать зароботную плату..Зарплату .Чуешь разницу дружок?! Желаю тебе трудовых подвигов!

podolansmaksims1 04.01.2024

Ну ты красава )))) Работай дальше за 30 евро,я в это не верю.дима этот инвалид,101 степени его уже не вылечишь,не даром у него нос сломан ,мотор без страховки тягать,тому кто боится высоты и херней страдать

podolansmaksims1 04.01.2024

Я вообще терминатор,могу ходить по воде и в день зарабатываю по миллиону долларов-это интернет,написать можно все что угодно.Без доказательств-дружок это все херня

A anse22 01.11.2023

Spriežot pec jusu komentariem jus paspejat visur pastradat kur alga neparsniedz 35 eiro diena :))))
A varbut pamacities kadu profesiju un stradat viena vieta? Nevis ka čigans skraidit turpu šurpu

podolansmaksims1 01.11.2023

Nu ja tas bija loti viegli,jau sen stradaju.