Mildas tirdziņš Rēzeknes gaļas kombināta veikals - "LAIPNā" pārdevēja

Neiesaku iegriezties un iepirkties Mildas tirdziņa Rēzeknes gaļas kombināta veikalā, jo tur pārdevēja ir kā suns, kas norāvies no ķēdes un gatava visus pircējus apriet, tā arī gadījās man, kad pateicu, lai mani apkalpo. Diemžēl vārdu un uzvārdu viņa atteicās nosaukt, bet tas jau nemaina situāciju un manu attieksmi pret šo veikalu. Man patīk Rēzeknes gaļas kombināta produkcija, tādēļ būšu spiesta meklēt citu veikalu, lai iegādātos šo produkciju.

V Vineta 10.11.2010

Bet es neiesaku iegriezties un iepirkties Mildas tirdziņa zivju veikalā SIA GRAUZDULIS. Tur pārdod vecas zivis. Vēl pārdevējai pajautāju, vai mazsālītās siļķes ir garšīgas un nav vecas...šī atbildeja - jā, ļoti garšīgas, tieši kā vajag... bet majās nācās zivis izmest...bija vecas un smirdīgas. Vairs neipirkšos šajā veikālā un citiem arī neisaku!

, ,,,,, 10.11.2010

Vineta, katram gaume ir savādāka. Varbūt tai zivju pārdevējai tieši patika tādas siļķes.

L Linda 10.11.2010

Vispaar neiesaku pirkt GRG suda izstradajumus, soja un parstradataa produkcija, vini tur visi taadi, kaa suni, tajaa RGK:)))