www.sudzibas.lv MILANO apavu veikals (arī SABO, ARTIMA) Negodīga, rupja, nekompetenta pārdevēju attieksme

MILANO apavu veikals (arī SABO, ARTIMA) - Negodīga, rupja, nekompetenta pārdevēju attieksme

Lūdzu esiet uzmanīgi SIA Artima veikalu tīklā - Sabo, Gabi u.c., īpaši veikalā MILANO - pretī Barona centram uz stūra! Lai Jums nav jāpārdzīvo tas murgs, kas citiem klientiem!

Šajā veikalā strādā negodīgas, nelaipnas un nezinošas pārdevējas. Kad apavi tiek pirkti, tad attieksme ir pietiekoši laipna, savukārt, ja apavi saplīst un nepieciešams vērsties veikalā ar pretenziju, tad attieksme mainās par 180 grādiem un kļūst rupja - tieši no to pašu pārdevēju puses, kuras pirms tam stāstījušas, ka pie viņām var vērsties problēmu gadījumā.

Neskatoties uz klienta tiesībām iesniegt iesniegumu veikalā, pārdevējas nepārzina likumdošanu (MK Nr. 631) un atsakās pieņemt iesniegumus atbilstoši likumā noteiktajai kārtībai, aizvaino klientus un pārdevējām pie apģērba nav piestiprināti vārdi, līdz ar to pat pasūdzēties nav kam.

Ar klientiem tiek runāts tikai no veikala izdevīguma pozīcijas un ļoti augstprātīgi un nicinoši pret klientu. Primārais ir sniegt atteikumu uz klienta prasību, un tikai tad, ja ļoti aizstāv savas tiesības, var panākt rezultātu, citādi - nekā.

Esiet modri un uzmanīgi, ja iznāk saskarties ar šī veikala darbiniekiem! Neļaujiet pret sevi slikti izturēties!

U

H hghggh 19.10.2010

ko t amēslus pērkat ?
sen jau zinaami kiinieshu, untt
labaak pirkt japaanju samodelka

G gyga 19.10.2010

Gunita e stevi gribu :D
a tu briiva vai preceejusies :D

Z Zane 20.10.2010

Labi, ka pabrīdinājāt. Turpmāk šajā veikalā neko nemeklēšu.

M minna 20.10.2010

Tieši tā arī ir! 2 gadus atpakaļ nopirku meitai sabo ielas apavus, garantija 2 gadi, valkājot parādījās ādas smaka. Ar kājam viss kārtībā:).Nesu atpakaļ uz veikalu lai samaina vai atdod naudu- nekā! Tikai pateica ka ir no kazas ādas un neesot apstrādāti ar kaut kādu līdzekli. Visa partija esot bijusi tāda! Kad pirku, tad bija ''ļoti labi apavi!" Neviena vārda par to ka valkāšanas laikā sāks smirdēt!

, ,,,, 21.10.2010

Minna, kājas vajag mazgāt, tad apavi nesmirdēs

K kristine 23.11.2010

nesaprotu par ko isti sii suudziba ir ?

Z Zane 21.02.2011

Tiešām briesmīgs veikals! Dod garantiju 2 gadus, bet ne vella nenodrošina to! Nevienam neiesaku tur iepirkties, jo ja sanāk, ka precei ir kāds defekts, tad viņi to negrib atzīt! Es veikalā "Milano" nopirku garos zābakus, draudzene nopirka tādus pašus veikalā "Sabo" un mums abām ir viena veida defekts, kuru, protams, ka veikali noveļ uz mums..

S shaggy 13.02.2012

Vasara, kad biju ar meitu veikala uz Barona Gertrudes stura, meita pieskaras spogulim, izskatijas, ka tas nokritis, bij tik nestabili piestiprinats, viena cita kliente uzreiz ietiecas, ka berninu jasarga, pat saparata, ka berna dzivibai tas bistams, bet pardevejai rup spogulis, redz vinas neatbildes par to, ja saplisis spogulis par to bus jamaksa man!!Vai tad man jajutas vainigai, ka spogulis tik nedrosi ievietots?Un vel nekaunigi prasa:Vai nomazgasu spoguli, jo maza tak ar saviem pirkstiem sasmereja!Nu nekaunigas un nelaipnas tas pardevejas!

Ar tagad domaju pirkt zabakus tas firmas, bet cita veikala, palasijos atsauksmes par kvalitati nju jau pardomaju!

V vovcix 04.03.2012

Ha, droši vien pati biji tik pārņemta ar apavu meklēšanu ka pati nemaz neskatījies ko bērns dara, ja jau pat svešiem cilvēkiem jāaizrāda!un par ko sūdzies ka pārdevēja nepieskatīja tavu bērnu?

S shaggy 05.03.2012

Nav, ta, ka neskatijos bernu, ja ari berns pieskaras spogulim, vai tad tam ir jasupojas, jutami nestabilam jabut?Nedomaju viss.Tu ar no tiem, kas uzskata, ka bez maz berni ka suni pavada javada!?!!Ja es neskatitos, tad nezin ko sadaritu, ka ta lai ieperkas, ja jalur cip uz bernu?Vajag iekartot veikalu, ka tajas ir stabilas mebeles!!!
Pardevejas tur vienkarsi ir nelaipnas, izskatijas ar, ka nepatik berni, rupjas, karo4 es nebusu noteikti tur klients un ari savejiem ieteiksu tur nepirkt!