Mikus Pētersons - Krāpšana

Mikus Pētersons uzdodas par būvniecības darbu veicēju, manā gadījumā par speciālistu, kurš māk demontēt veco jumtu un uzlikt jaunu. Izvieto sludinājumus www.ss.lv, atsūta tāmi, paraksta vienošanos par darbu veikšanu, saņem avansu materiāliem un tad sākas interesantākā daļa - stāsta, ka jumts pasūtīts, ka sajaukts pasūtījums, tas jumts no noliktavas aizbraucis pie cita klienta, ka pasūtīs vietā steidzīgi nākamo jumtu. Uz brīvdienām mēdz būt, ka atslēdzas no ārpasaules, atslēdz telefonu 28338881.
Pēc pāris dienām Mikus Pētersons turpina komunicēt un solīt, ka krauj materiālu automašīnā, bet patiesībā neko nekur nekrauj. Uz brīdinājumu par valsts policijas iesaisti caur epastu: mikus. [slēpt]@inbox.lv lūdz bankas kontu, lai atgrieztu avansu, bet, protams, neko neatgriež, novilcina laiku. Stāsta, ka brauc uz bankas filiāli utt.
Noteikti darbojas Rīgā, Pierīgā, Siguldas pusē, Valmierā, jūrmalā..
Manā gadījumā ir parakstīta vienošanās, pieejama informācija no sociālajiem tīkliem, whatsapp sarakste, balss ziņas, fotogrāfija, personas dati, mana radinieka liecības utt. , uzmanieties un nekavējoties iesaistiet policiju, ja esat saskārušies ar šīs personas negodprātīgo rīcību, jo viņš cer uz to, ka nevērsīsieties policijā un gaidīsiet, ticot solījumiem un meliem.
P. S. Maksimāli palīdzēšu visiem, kuri ir cietuši no šīs personas darbībām.

Papildināts Aldis Linga 31.08.2020

Lieta joprojām nav labprātīgi atrisināta, Mikus Pētersons turpina savas krāpnieciskās shēmas, bet šobrīd Siguldas rajona tiesā ir uzsākta civillieta par naudas piedziņu, paralēli vēl vismaz viena apkrāptā persona ir vērsusies policijā un arī tur tikšot ierosināta lieta. Civillietas, krimināllietas, nemaksātie alimenti, tas viss krājas. Ja nepieciešama palīdzība un ierosināto lietu sasaiste, palīdzēšu.

Papildināts Aldis Linga 17.03.2021

Pagāja viens gads un pēc tiesas lēmuma Mikus Pētersons man atgrieza man samaksāto avansu, nobijās no tiesu izpildītāja darbībām! Tiesas izdevumu piedziņa vēl turpinās, bet šī summa ir salīdzinoši maza un nedeg. Lai ZTI turpina strādāt, pieaudzēt parādu, apgrūtināt viņa dzīvi, bloķejot kontus, uzliekot liegumus transporta līdzekļiem utt utt.
Savas darbības viņš, diemžēl, vēl turpina, regulāri ar mani kontaktējas kāds jauns upuris..

I Imants Kruklis 19.07.2020

Saldaas balstinjas ipasnieks Petersons tak ir narkomaans, ar tadiem neiesaku piities, apsmauks uz lidzenas vietas.

A AldisG6 09.08.2020

Jā, esmu dzirdējie, ka tikai aizņemtiee māk un alimentus nemaksāt!

S Signe Krampuza 17.03.2021

2020 gada novembra beigās vienojāmies par remontdarbu uzsākšanu ofisā,Rīgā.
Sastādīja tāmi,veica aprakstu par darāmo darbu secību.
It kā tiek sagādāti petrodiski materiāli,tie tiek "izlietoti",tad telpu mitrums to visu sabojā... un atkal sūta materiālu,kura pat reāli nav.
Līdz šodienai tas nav izdarīts.
Manis nopirktais materiāls ir sabojāts,solītais darbs nav izdarīts.
Aicinot atgriezt naudu par nepadarīto darbu un sabojāto materiālu-neatteicās,bet neesot šim iespējas.Esot ar mieru pabeigt ar savu 4 meistaru brigādi.
Tad nu šī gada martā tika dota iespēja pabeigt 2x,tika iedotas atslēgas.Bet kopš tās dienas Mikus ar galiem.
! Mikus tāmi un rēķinus sastādīja SIA 10Q vārdā,kur kompanjons Roberts Kuzņecovs.Aicinot atbildēt par savu rīcību-kategoriski atsakās.

Mums šīs personas ar savu bezdarbību/darbību nodarījušas lielus zaudējumus.
Esiet,lūdzu,vērīgi!

S Signe Krampuza 17.03.2021

Sludinājums par remontdarbu veikšanu tika atrasts ss.lv