Mikus Pētersons - Krāpšana

Mikus Pētersons uzdodas par būvniecības darbu veicēju, manā gadījumā par speciālistu, kurš māk demontēt veco jumtu un uzlikt jaunu. Izvieto sludinājumus www.ss.lv, atsūta tāmi, paraksta vienošanos par darbu veikšanu, saņem avansu materiāliem un tad sākas interesantākā daļa - stāsta, ka jumts pasūtīts, ka sajaukts pasūtījums, tas jumts no noliktavas aizbraucis pie cita klienta, ka pasūtīs vietā steidzīgi nākamo jumtu. Uz brīvdienām mēdz būt, ka atslēdzas no ārpasaules, atslēdz telefonu 28338881.
Pēc pāris dienām Mikus Pētersons turpina komunicēt un solīt, ka krauj materiālu automašīnā, bet patiesībā neko nekur nekrauj. Uz brīdinājumu par valsts policijas iesaisti caur epastu: mikus. [slēpt]@inbox.lv lūdz bankas kontu, lai atgrieztu avansu, bet, protams, neko neatgriež, novilcina laiku. Stāsta, ka brauc uz bankas filiāli utt.
Noteikti darbojas Rīgā, Pierīgā, Siguldas pusē, Valmierā, jūrmalā..
Manā gadījumā ir parakstīta vienošanās, pieejama informācija no sociālajiem tīkliem, whatsapp sarakste, balss ziņas, fotogrāfija, personas dati, mana radinieka liecības utt. , uzmanieties un nekavējoties iesaistiet policiju, ja esat saskārušies ar šīs personas negodprātīgo rīcību, jo viņš cer uz to, ka nevērsīsieties policijā un gaidīsiet, ticot solījumiem un meliem.
P. S. Maksimāli palīdzēšu visiem, kuri ir cietuši no šīs personas darbībām.

A

T Turkey901 08.05.2020

Ir taču tik daudz būvfirmu,kāpēc cilvēki turpina meklēt brīnumus sludinājumu dēļos tā vietā, lai vērstos pie profesionāļiem?!
Droši vien cena ir noteicošā, kuru var piedāvāt tikai pelēkās zonas SS darboņi, taču šoreiz ietaupīja meistars nevis Jūs - savu laiku, veselību, resursus + ieguva papildus finanšu līdzekļus!