www.sudzibas.lv Mikroķirurģijas centrs Briesmīga attieksme pret pacientu

Gailezera mikrokirurgijas centrs - Briesmīga attieksme pret pacientu

Ar meitu kurai tobrid bija nepilni divi gadi(pirms 4menesiem) bijam saja.mikrokirurgijas centra. Bija paredzeta operacija rokas ikskitim. Musu anesteziologe bija profesore mamaja. Visi saka ka vina ir gudra un pieredzejusi sieviete. Tomer, nedelu pirms operacijas sazvanijamies. Vina mani bridinaja,ka bernam.var but smaga anestezija jo ir.bijusas jau ta daudz operacijas. Es protams ka mate atbildeju ka apzinos visus riska kriterijus un tomer taisisim operaciju. Centas iebiedet ar dazadiem biedejosiem teikumiem. Ka berna dziviba bus briesmas,ka vr neizdzivot bet mana pieredze audzinot meitu bija lielaka un.es zinaju kas vinai bus labak . Vina.pazinoja ka ja brauksim tad vina piespiedu karta taisis operaciju bet ja ne tad ta bus tikai labak. Protams aizbraucam. Es nezinaju ka vina izskatas,stavot uznemsana dzirdeju ka sieviete gados runa par musu gadijumu un mani sauc par bezatbildigu mati. Beigas vinu pieveda mums tuvak un iepazinamies ka vinas pacienti. Vina skraidija pa visu nodalu un meginja atrunat visus arstus,lai nelauj taisit operaciju. Visi nepieversa vinai uzmanibu. Tad gajam ar vinu runat par anasteziju. Vina saka mani apsaukat. Teica ka man nosplauties par bernu. Ka del manas izveles berns tagad priecigs skraida bet pectam vinas vairs nebus. Mani nezeligi iebiedeja. Es raudaju un jau grasijos neparakstit dokumentus par anasteziju. Lidz mana mamma mani nomierinaja. Mani pazemoja par sliktu mati. Apmeram ka es savu bernu gruzu zem naza asmens. Operacija notika. Viss bija ideali. Arsts uzslaveja ka meitina ir loti Stipra un labi.visu parcieta neskatoties uz to ka mums bijusas daudzas anastezijas un operacijas. Protams profesore mamaja nelikas miera. Vinai gandriz vai grauza ka berns visu parcieta tik labi. Visu laiku bubinaja. Skibi skatijas. Meginaja mani ik pa laikam pabakstit ka esmu neveriga uz berna. Mums ir pec paris gadiem nepieciesama otrai rocinai taja pasa nodala operacija bet esmu parliecinata ka nekad tur vairs neathriezisoss. Pieredze ir vel sliktaka ka pieredze jekabpils slimnica. Un jekabpils slimnicas pieredzi ir gruti parspet.