www.sudzibas.lv Miķeļbāka 8.4 punkti neatbilst patiesībai

Miķeļbāka - 8.4 punkti neatbilst patiesībai

Kempingu ceļvedis informē, ka kempingam Miķeļbāka piešķirts punktu vērtējums 8.4. kas ir diezgan augsts vērtējums. Aizbraucot uz turieni, izrādās, ka ir palikusi tikai viena vieta, kur novietot teltis, ka liek domāt, ka mēs paliekam 1) īpašnieka pagalmā. Informācijā rakstīts, ka drīkst ierasties ar suņiem, bet izrādās, ka 2) mūsējais tomēr par lielu. Un saimnieks vēl paziņo, ka ar šitādu palikt nevarēs, uz ko es jautāju, vai mums tad jābrauc prom. Sagaidīju atbildi - Jūs vispirms atrodiet kur brauksiet!!!! (?) Galu galā paliekam tur un nolemjat iet uz kafejnīcu ēst vakariņas, jo pa dienu nebija sanācis nekur paēst, pirms tam precizējot, ka darba laiks ir 22:00. Aizejam un izrādās, ka nebūs vakariņu. Varam dabūt tikai soļanku, jo viņiem pieteikusies grupa ar cilvēkiem. Tas nu bija punkts uz i! Paēdām zupu un nolēmām iet paši taisīt sev vakariņas, jo izsalkums bija liels.
Apskatot pludmali, izlēmām, ka dodam 0.1 punktu par šo vietu, jo jūra bija skaista.

+tualetei krampīti ierīkot NAV grūti! [slēpt]@

H harijs ozolins 06.08.2013

mikelbaka nudien nav nedz komfortabla, nedz jauka atpuutas vieta.Viizdeguniigi saimnieki un padomijas laiku cieniigs serviss. Fui.

M Mikelbāka 14.11.2017

Harij, varbūt pats esi bijis kaut kur vainīgs? Varbūt iedomājies, ka Tu esi BAIGAIS? :)) Man neviens nav BAIGAIS! TU kā BAIGAIS vari sēdēt savā ūķī mājās un nelīst ārā! Ja neesi draudzīgs un nespēj atrast kontaktu, tad neko nevaru līdzēt! Komunikācijai ir liels spēks! Labāk nākt ar labu omu un tad visi nāks pretī, bet ja neesi apmierināts, tad tīri noteikti, Tavas vēlmes, kempings Miķeļbāka nevarēs apmierināt! Tās jau ir cita rakstura problēmas, un tur ir vajadzīgs pavisam risinājums! Jāgriežas pie ārsta! Jo, kempings pagaidām vēl nesniedz ārstu pakalpojumus!:)

Harold 30.08.2016

Piekrītu gan sūdzības autorei, gan komentētājam. Mazās kempinga mājiņas tur ir tik briesmīgas, ka bail. Internetā jau, protams, ar tām bildes neatradīsiet. Mitras, drēgnas, ar pelējuma smaku, vienu blāvu spuldzīti, vecu jo vecu gultasveļu. Mēģinot sasildīties ar sildītāju, tas neizdodas, jo el rubās ārā. Dušās ledains ūdens. Dzeramais ūdens jāņem līdzi pašiem. Never again.

M Mikelbāka 21.06.2017

Pasaules āksts!???? Sūdzības par visiem un nekā laba nav? Ārstēties vajag!????

Harold 14.11.2017

Mikelbāka visā “krāšņumā”, kāda tā arī ir. Skumji, patiesībā.

M Mikelbāka 14.11.2017

Harold! Tu gan esi vārgulis! :)) Kas tu esi vecis vai princese?! Nezināju, ka mums ir tādi nīkuļi, tā saucamie stiprie VEČI, kuriem ir bail gulēt kempinga mājās un kuriem ir drēgns, kuriem ir bail no spuldzītes! Man šis atgādina pilnīgu siera galvu, MĪKSTO, nevis vīrieti, kurš būtu spējīgs risināt jebkuru dzīves problēmu! Dzīvē, taču mums nākas sastapties ar ļoti daudzām problēmām, un ja netiec galā ar sīkumiem, tad tiešām, man tas rada iespaidu, ka esi vārgulis, nevis stiprais dzimums! Otrkārt, kāpēc neko neteici par radušām problēmām? Būtu novērsis šīs problēmas savlaicīgi un vēl šūpulīti būtu pašūpojis, lai jaukāks miedzīņš! :) Tā kā sorry, pats esi vainīgs! Citreiz kad brauc, ņem mammīti līdzi, lai viņa aizliek kādu vārdu! :))

Harold 15.11.2017

Kāda starpība, kas es esmu. Bijām liela kompānija ar ģimenēm - vīri, sievas, bērni. Jūs patiešām no kempinga? Tiešām, tiešām? Principā nebrīnītos, jo tā kundze, ar kuru mums bija darīšana, atgādināja prastu tirgus bābu ar attiecīgiem gājieniem. Savediet kārtībā savu saimniecību un neblamējiet savu kempingu internetā ar šādu izrunāšanos. Bet ko nu es te muti dzisinu. Kāds saimnieks, tāds arī kempings. Ābols no zirga tālu nekrīt... :D

M Mikelbāka 14.11.2017

Kas tieši? Vajag pateikt īsti kas nav kā vajadzētu būt! Jo visi tikai saka, ka viss ir ļoti labi, skaisti un labs serviss, taču, ja ir kāda pretenzija, tad labāk ir to pateikt, lai mēs zinātu kam ir jāpievērš uzmanība un kas ir jāuzlabo! Grūti kaut ko labot, ja visiem viss apmierina un brauc katru gadu un vēl draugus aicina līdzi! Neesam jau no gumijas, un ļoti bieži nākas atteikt, jo vienkārši vietu nav! Tomēr, labprāt, mēs gribētu zināt, ko mums uzlabot! Tāpēc, lūdzam dot padomus, kvalitātes uzlabošanai! Ar cieņu, Jūsu Miķeļbākas kempings! :)