Miera iela 105, Rīga - Krāpšana

Labdien visiem!

Gribētu uzzināt kad par veiktajiem darbiem projektā Miera ielā 105(tagad Lāču 2a), Rīgā celtniekiem tiks izmaksāta nopelnītā nauda. Strādājošos visu laiku čakarē. Sākumā tie bija Armands ar Raimondu, beigās izrādījās , ka viņi ir vismazākie šajā ķēdē-izpildītāji. Galvenie nemaksātāji ir Mihails, Aleksejs, Valdis Jurijs. Kā arī pasūtītāja uzņēmums Aura M. Šo darboņu uzvārdus publicēšu citreiz. Starpcitu tie kuri iegādājas īpašumu šajā ēkā---Jūsu izvēle, nezvai cilvēki kuri apkrāpj darbiniekus būvējot izmantos kvalitatīvu materiālu.

C

Работяга 06.11.2017

Es stradaju miera 105 firma ap grupa.. daudzi atbraukusi no aizkraukles jekabpils visus apsmauca

Работяга 06.11.2017

Darbs nav mitivets tikai prieksnieki visur.. viens kraso sienas otrs boja tos nesot kiegelus no 6 stava...

Life_is_life 06.11.2017

Aizlime durvis ar superlimi :)

A aija 09.01.2018

Un kad nodos ekspluatācijā? termiņš bija 2017 gada septembris, tagad 2018?

A Anna Kl 06.12.2018

Miera 105 adresē - kantora Aura M projektā - diemžēl iegādājāmies dzīvokli. Darbi veikti ļoti nekvalitatīvi un tas atklājas tikai pēc pāris mēnešiem - logiem tukšas ailes - tagad ziemā labi pūš. Dzīvoklim nosēdās grīda par kādiem 2 centimetriem - starp grīdlīstēm un grīdu ir acīmredzama sprauga, kur patverties prusakiem (ar šiem mājai arī ir problēmas). Garantijas remonti - nezinu, vai tādi eksistē - solīt sola, bet pusgada laikā pie mums neviens nav bijis. Mājā nepārtraukti notiek izbūves darbi - to laikā patērēto elektroenerģiju sedz mājinieki - elektrība tika zagta uz iedzīvotāju rēķina un par to Aura M meloja, apgalvojot, ka esot atsevišķs skaitītājs - kad tika parādītas fotogrāfijas ar pierādījumiem, atzinās, ka izbūvei atsevišķa skaitītaja tomēr nebija.

Sienām un griestiem dzīvoklī parādījušās plaisas - tikko remontētam dzīvoklim ir 30% nolietojums.

I Ieva Fedčenko 10.06.2020

Ja kaadam ir interese, varam pakomenteet, esam shiis maajas bijushie iedziivotaaji. Piemeeram ja runa ir par griidaam, tad vecajaam sapuvushajaam sijaam un paarklaajumiem (nenomainot taas) tika uzsists kkas virsuu utt. utt. Ieteikums: veelams neko smagu nenovietot, pastaav risks ''nobraukt'' staavu zemaak. Remontdarbi saakaas tad, kad mees tur veel dziivojaam, praktsiski bijaam peedeejie iedziivotaaji, kas pameta sho eeku, un bija tas prieks redzeet gan tos straadniekus, gan attieksmi, gan pashu saucamo ''renovaacijas'' procesu. Neapskauzham nevienu, kam ir tikusi taa laime izgaazt naudu un dziivot shajaa eekaa peec ''renovaacijas''.Iipashnieki un apsaimniekotaaji arii ir augstas raudzes ''dariijumu cilveeki'', vaarda tureetaaji un, protams, iisti, sheit dzimushi LV pilsonji un patrioti-:)