Microcleaning IG konts - Slikts serviss

Ig atradu kontu, kur 2 sievietes piedāvā uzkopšanas pakalpojumus. Sarunājām par konkrētu summu, ka tiks veikta tīrīšana pēc remonta, plus nomazgāti logi un iztīrīts dīvāns. Summa par padarīto darbu - 180 euro, 50euro par dīvāna tīrīšanu, 10euro par katru logu un 90 par tīrīšanu. Kā izrādās logu mazgāšanas Cenā ietilpst tikai stiklu mazgāšana, apkārt pat putekli netika noslaucīti, kur nu vēl aile iztīrīta, dzīvoklis iztirits virspusēji, pat putekļi lāga netika notīrīti, piemēram, printerim apslaucīts tikai apkārt, līstes nenoslaucītas, durvju ailes baltas atstātas no putekļiem, kur nu vēl notirīti netīrumi, krāsa, kas palikusi pēc remonta. Lampas, veļas māsiņa, vispār netika slaucītas, kaut putekļi pa gabalu redzami. Nevienam neiesaku.

P