Miča Pica - Miča Pica

Es nesaprotu, daudzi cilveki ir sūdzējušies, par to, ka ir ticis piestādīts papildus rēķins par irbulīšiem vai tamlīdzīgi, es devos noskaidrot kas par lietu un sapratu, ka tie ir meli, visi rēķini tiek pasniegti tā kā tam jābūt, bez nekādām "piedevām". Es ceru, ka tas mainīs jūsu domas par "Miča Picas" apmeklēšanu

P petrovs 14.10.2013

13.10.2013 pēc draugu ieteikuma devos paēst picu uz Miča Picēriju.Draugi teica, ka garšīga pica esot.Es nolēmu pārbaudīt. Bijām 4 cilvēki pasūtījām 2 lielās picas, dzērienus un uzkodas. Dzērienus un uzkodas atnesa diezgan ātri. pēc tam atnesā šķivjus picām. Sēdējām pļāpājām līdz secinājām, ka citi cilvēki, kas ir iegājuši vēlāk par mums jau sen ir paēduši un iet prom. Sanāk, ka picu jau gaidam veselu stundu. Viesmīli(meitene ar melniem matiem) nekur vairs neredzējam.Paprāsījām citai viesmīlei vai ilgi vēl pica būs jāgaida. Viņa aizgāja uz virtuvi apjautājās un atnāca atpakaļ un pateica 20 minūtes. Es uzreiz sapratu, ka picas vispār nav sāktas gatavot. Teicu, ka pietiekami jau esam gaidījuši un prasījām rēķinu. Rēķins arī bija jāgaida 10 minūtes. Atnesa rēķinu bija ierēķināta sula, kas nebja atnesta.
Teikšu godīgi sabojāts vakars bija aizgāju nepaēdis. Nezinu kā var tik bezatbildīgi strādāt. Tā viesmīle, kas pieņema pasūtījumu pat nepateica neko kaut kur slēpas virtuvē. Būtu vismaz atvainojusies. Visāda darbā var gadīties, bet šeit jau bija redzams, ka cilvēkiem pilnīgi vienalga ir.
Kopsavilkumā teikšu alus slikts bija un ar grauzdiņiem zobus var izlauzt. Par picu gan neko pateikt nevaru, jo manuprāt vairāk par stundu to gaidīt amorāli.