Mica bella kosmētikas stends Domina shoping - Esiet uzmanīgi!

Esiet uzmanīgi un piesardzīgi , neļaujiet sevi krāpt. Tiku uzaicināta notestēt ēnas, vienas kastītes cena 19 ls. Kontaktējās ar mani meitene -Kristine, tumšmate , pagara, pēc viņas vārdiem kosmetoloģē , uzdeva man nekorektus jautājumus , saistībā ar manu privāto dzīvi , krāsojot man lupas pakera arī vaigu līdzi , Uzmācīga , nepatīkama , riebekle , kurai ir vienalga cik tev makā naudas uz šo brīdi .. pērc un viss . Tev to vajag un viss . Kur tu vel atradīsi tik spožu piedāvājumu . Mana draudzene bija nopirkusi 2 ēnu kastītes un ziniet ēnas pa 19 ls neatšķīrās ne ar ko no ēnām pa 7 ls .. dazās stundas un mitrās līnijās acīs , ēnas ir sagājušas gristē , es kad atteisos pirk dabuju sev paceltu bals tono noklausīties , ka izmantoju viņas dāsnumu un tā tālāk .. Pretīga sieviete , ar pretīgu makijāzu gar acīm , nemākulīgi uzklātas baltas ēnas laikam pašu produkts , gar visām acīm takā pūcēi.