www.sudzibas.lv Miateks darbs un solijumi

Miateks - darbs un solijumi

kas to butu domajis, ka Miateks, kaut ari sie aciis baazh savas licenzes, un NVA standartus, kuriem atbilst, buus tadi uzmeteeji.aizbrauca caur viniem,mans tuvs draugs . cik skaisti staasti bij lv, tik tur-viss drausmigi. majaa kuraa vajadzeja dziivot-drausmigaakais bomzaars, kopa vajadzeeja dziivot ar pilnigaakaajam vaacu cuukaam, komunalnikaa,no kuriem smakoja pat no loga atverot, viss nodirsts, nomiizts, piepiipeets, pudeles visos kaktos (tusini, dzersanas katru dienu!!!), plus veel lielais aitu vilku suns iekshaa, pasi dirsa, miza, eda turpat, un katru dienu, zaagi klausijaas. pilniigaakais pizdec. kas ar darbu? izraadas,ka vacu puses darba deveejs, nekad nav ticies ar to marku un otru afeeristu, karoce, dirseejiem-lietuviesiem, un vispaar, reaali nolika abus, vinu miateksu, visus, kas tur stradaa, tai skaitaa fantazetaaju edgaru, kas batonus staasta visiem kam nav slikti vinaa klausiities. algu nemaksaaja, jo ligums ta lv pusee. vaacu sefs pateica,ka naudu logiski nedos. lai prasa markam-superdebiilajam graamatvedim. kurs savukaart pasutija draugu nahuj, un pateica,ka neko shis nedabuus. par laimi, majas draugs atgriezaas, pateicoties man, es nosutiju naudu celjam.lai vins no ta murga atrak tiek uz lv...

D dinaarijs878787 08.11.2014

arprats kads murgs
es ar gribeju braukt caur viniem. tagad nebraujksu. ir daudz labakas kompanijas bez visam licenzeem ha ha

T Truzhenik 14.11.2014

Послушай Димон! Ты зря нас, целую бригаду народа, что здесь нормально работает баранами выставил. Особенно после того, как мы тебя упитого и обосанного, таскали в твою кровать.
И долг людям верни, что на билет позанимал. Уже все знают, что билет фирма покупала. И нефиг серить везде, где появляешься. Говнюк ты, Димон

T Truzhenik 14.11.2014

Послушай Димон! Ты зря нас, целую бригаду народа, что здесь нормально работает в Miateks - баранами выставил. Особенно после того, как мы тебя упитого и обосанного, таскали в твою кровать.