www.sudzibas.lv MI2 Martinš Birzgalis uzskata ka var nemaksāt par padarito darbu

MI2 - Martinš Birzgalis uzskata ka var nemaksāt par padarito darbu

MĀRTIŅŠ BIRZGALIS uzskata, ka var noalgot cilvēku noslēdzot ligumu un pēc padarītā darba par to nemaksāt,. Kautgan līguma noteikumos ir noteikts pretējais. Žēl ka biznesā ir tādi cilvēki kuri netur savu doto vārdu un domā ka man jau neko nevar padarīt.
ESIET UZMANĪGI NO TĀDIEM MĒSLIEM.

Работяга 25.08.2017

Isti nesaprotams ar ko Martinš Birzgalis nodarbojas..

M mercis 25.08.2017

Martinš Birzgalis ir pajukušas būvfirmas valdes loceklis kas mēģina izdzīvot uz citu rēķina

Работяга 25.08.2017

Ja bet pasa firma nodarbojas ar no asfalta liksanas, majas dibinasanas, lidz pat tirdzniecibas.. pats martins birzgalis ne pieder firmai mi2 vinas ir pasnodarbinata persona!

Работяга 25.08.2017

Tas nav buvfirma tas sajukusais kantoris.. dara visu un visur

M mercis 30.08.2017

Sajukušais kantoris grabj visus darbus ko var un tad domā kā SS.LV atrast cilvēkus, arī tētuks piespēlē no savas pašvaldības domes pa darbiņam, tapēc arī nevar atļauties samaksāt visiem darbaalgu !