Mi Home - Krāpšana

Preces nav, naudas nav, atbildes nav. Pasūtīju bezvadu austiņas 24.maijā, samaksāju uzreiz tajā pašā dienā. Kad interesējos kur palikusi prece, solīja 1.jūnijā izsūtīt. 6.jūnijā sazinājos atkal - preces nav, informācijas nav. Pasūtījums pazudis, attaisnojas ar cilvēku atvaļinājumiem, slimošanu. Esot veikala apvienošana un pasūtījums pazudis. 12.jūnijā pieprasīju atgriezt naudu, piefiksēja pa telefonu visus datus. 13.jūnijā uzrakstīja e-pastu, ka atraduši pasūtījumu, bet pazudusi informācija par pakomāta adresi, to uzreiz pateicu. 19.jūnijs - nekādas ziņas, naudas nav, preces nav. E-pastā pajautāja manu konta numuru, to arī nosaucu. Tagad ir 26.jūnijs un joprojām nekā nav - preces nav, naudas nav, atbildes nav. Telefonu neceļ jau vairāk kā nedēļu, ir zvanīts no dažādiem telefona numuriem.

K