www.sudzibas.lv MGD"Co Neejiet tur strādāt!!!

MGD"Co - Neejiet tur strādāt!!!

Nav darba līguma, nav darba drošības instruktāžu. Jāstrādā Rēzeknes rajonā bijušā cūku kūtī, kurai visi logi aizmūrēti, nav ventilācija - jāelpo kaitīgi putekļi, aparatūra un viss uzņēmums ārpus darba likuma un LR likumdošanas. Gunta Degļa attieksme kā pret vergiem. Zāģi bez aizsargiem, visa tehnika veca, novecojusi. Nav norādītas avārijas izejas, brīdinājuma zīmes, nav ventilācijas, nav ausu aizsargi, acu, piemēroti darba zābaki, apģērbs, pilnīgi nekāda kvalitātes kontrole. Jāelpo izplūdes gāzes no autoklāviem. Sola apmaksāt ceļa izdevumus - meli, nemaksā ne santīma. Algu man neizmaksāja, tagad jāpiedzen caur tiesu. Aplokšņu algas, tās pašas, pazemojošas (cik dzirdēju citiem maksā) Ražo koka paletes, drīzāk jau - brāķus. 1000 iespējas savainoties, gūt darba traumas. Man kā cilvēkam, bija pazemojoši tur strādāt, vēl jo vairāk- nesaņemot savu atalgojumu.

Ja ir iespēja, neej uz šo uzņēmumu strādāt, nekļūsti par tā klientu.

MGD&Co limited, working in Latgale, Latvia. Producing wooden palettes etc. This is warning, do not go to work there, or be client of this company, because working conditions for employees is not acceptable for EU zone, no ventilation, no proper lighting, no any fire systems, producing machines without any protection. No contracts with workers, no safty instructions - like in old times - slavery. It's shame that there is people like runners of this wood-processing factory and if you are client of this company, shame on you, because you support this all...

E

Komentāri (2)

K kl;kl; 09.08.2011

kl;

Saivii 15.10.2019

Ar darba inspekciju sazinaajaaties?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes