www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Jelgava Neadekvāta un nekompetenta attieksme pret klientu

MFD Veselības centrs Jelgava - Neadekvāta un nekompetenta attieksme pret klientu

Biju pierakstīts uz Covid testu 25/08/2021 uz plkst 12: 00, ierados laicīgi, uzaicinājumu nesagaidīju un pieklauvēju un atvēru durvis, kur ieraudzīju darbinieci runājam pa telefonu, aizvēru durvis un gaidīju uzaicinājumu kad darbiniece pabeigs savu sarunu. Pēc minūtēm 5 atvērsās durvis un darbiniece nelaipnā balsī uzprasīja ko man vajag, uz ko atbildēju labdien, man bija pieraksts, darbiniece ielaida mani iekšā un uzprasīja atkārtoti ko tad es gribot, es atbildēju nodot covid testu, uz ko saņēmu atkārtotu jautājumu - kāpēc jums jānodod, uz ko atbildēju jo ir simptomi. Tad darbiniece pagriež savu darba datora monitoru un Saka skatieties tevis te nav ierakstīts un prasa kur es zvanīju lai pierakstītos, es apbildēju uz 8303. Tad viņa Saka dodiet dokumentu, iedevu id karti, darbiniece apskatot dokumentu atcērt rupja balsi tev ir beidzies derīgumā termiņš tev ir jāseko līdzi savam dokumentam, pajautāju vai der vadītājā apliecība uz ko saņēmu rupju atbildi to radīsiet policistiem. Protams uz kompromisiem neizgājām un nācās aiziet un zvanīt atkārtoti uz 8303 kur saņemu atbildi ka man ir viss kārtībā ir pieraksts un vini nesaprot kur ir problēma. No savas puses varu pateikt ka nav pieļaujama tāda attieksme no augsti kvalificētiem specialistiem un tas ir ļoti neprofesionāli runāt tirgus līmeni ar klientiem.

Good Intentions 26.08.2021

Dokiem ir attieksme tāda kāda ir vai arī no malas var likties, bet nu dokumentiem saviem vajag sekot līdzi.

E Edvīnijs 26.08.2021

Pats sev plusu ieliki par šo dižo padomu?

Good Intentions 26.08.2021

Skatos, ka pats sev ieliki mīnusu par šo dižo tekstu. (smejos)

M Maris Alei 26.08.2021

Neiet runa par dokumentiem bet par attieksmi. Piezvanot uz 8303 paskaidroju situāciju mani pierakstīja citā vietā pēc 7minūtēm nācās ātri braukt ar esošajiem dokumentiem jo nākamais pieraksts bija uz nākamo dienu. Ierados uz laboratoriju, mani sagaidīja laipna ārste, pateicu ka problēma ar dokumentu un viņa manā kartiņā norādīja vadītāja tiesības un nebija nekādu problēmu. Runājot par dokumentiem - datumi ir svarīgi šķērsojot robežu un bankā bet nejau nododot analīzes