"Mežvidi" krodziņš - Klāj galdus

2012 gada vasarā bija kāzas, vajadzēja , kas galdus klāj un ēdamo piegādā uz viesu māju. Kā par nelaimi izvēlējos Baldone "Mežvidu" krodziņu. Ar saimnieci Birutu izrunājām ēdienkarti un pateicu, ko es vēlos redzēt uz galda obligāti. Puse no tā ko es gribēju nebija, kad ieraudzīju kāds izskatās galds biju šokā. Iepriekšējā vakarā tika piezvanīts un brīdinājām ka vajag šampaniešu galdu un pateica viesu skaitu, bet rezultātā nebija pietiekošs glāžu skaits. Savu auto iedzinusi pie viesu mājas placītī kur vispār nebūtu jābūt mašīnai, labi ka nepiebrauca pie pašām durvīm. Viņas darbinieces bija nepiemēroti apģērbušās, lai pasniegtu ēdienu, tomēr kāzas un etiķete būtu jāievēro. Vēl laikus nebija sagatovota tēja un cukurs , jo visi kafiju nedzēra. Vēl trakāk bija no rīta, bija pasūtīta zupa, ēdām no plastmas traukiem un zupa visiem nepietika- man bija kauns no viesiem, nebiju gaidījusi tādu attieksmi no Birutas. Nekad un nevienam neiesaku ņemt uz viesībām šādu iestādi, kritīsiet kaunā!

D

A Alexa 16.10.2012

Nav ko kaunities, Biruta tev nav milja mamulina -bet absoluti svess cilveks, kuru neuztrauc tavas jutas.Parasti galdus klaj loti tuvs radinieks, nu kuram tu vari 100% palauties, jo redzi ne visu var nopirkt par naudu. Ceru ka tava jauna gimene ir viss labi.

V Vija Saleniece 03.10.2020

Sirsnīgs paldies "Mežvidi" krodziņam par skaisti noformētajiem bēru banketa galdiem.Jauka apkalpošana, garšīgi ēdieni, labs serviss. Mīļš paldies krodziņa īpašniecei Birutai par atsaucību un sadarbību.