www.sudzibas.lv Mežroze Krāpšana, slikts serviss

Mežroze SIA - Krāpšana, slikts serviss

Esiet uzmanīgi pērkot audumus SIA Mežroze, īpaši tos, kas skaitās "kupona" audumi (tie ir audumi, kas ir ar konkrētu ziemeļvalstu dizainu, piemēram, Svanefors). Izrādās SIA Mežroze pārkāpj savas līgumsaistības, ko noslēguši ar pasūtītāju, jo šos audumus nedrīkst tirgot.
Man ir draudzene kas reizi mēnesī lielos apjomos iepērk audumus. Tieši dizaina audumus, kurus tirgo pa baķiem, tos negriež. Baķī var būt līdz pat 15 metri.
Šodien biju līdzi draudzenei uz šo veikalu, pašai bija jāpērk lins: padevējs vsp klāt nenāca, skrēja meklēt vadību un tad vadība nāca klāt draudzenei pieprasot audumus atpakaļ (vadība ļoti neprofesionāla, manāmi ar sliktām angļu valodas zināšanām, nekompetenta par to, kas ir veikala platforma internetā, ka tādam veikalam vienmēr ir īpašnieks). Dīvaini, jo pilnīgi legāli pirkti audumi, draudzenei ir reģistrēts individuālais komersants, tiek maksāti valstij nodokļi. Un te paziņo, ka prece, kas tika pirkta vairumā, izrādās nav legāla. Un fenomenāls fakts, ka Mežroze, kā "izsitēji" pastāv uz savu, pieprasa preci "atdot", neatzīstot, ka paši ir pieļāvuši rupju kļūdu. Nerēķinās ar to, ka otra puse ir uzņēmējs, kas arī tērē naudu, lai gūtu ienākumus. Ar to čakarējot biznesu maziem uzņēmējiem un parādot pilnīgi nelojālu attieksmi pret saviem pasūtītājiem. Jāmin, SIA Mežroze vadība Dreimaņa kungs ir tik skops, ka nav gatavs nieka 4 metrus nopirkt no cita uzņēmuma, lai vismaz izpirktu vainu sava pasūtītāja priekšā: izcili lojāli, un Latvijas vārdu "nesoša" attieksme. Drīz skandināviem dēļ tādiem par Latviju nebūs labs iespaids. Jāmin, ka pati menedžere sarunā atzina, ka viņiem audumu apsūtītājs lika "iznīcināt", un jā, ka nedrīkstēja pārdot.
Man kā "nozieguma līdzdalībniekam" arī linu nepārdeva:D
Es pati daudz nebēdāju, jo man nekad šis veikals nešķita pozitīvs. Ļoti nelaipna apkalpošana, jo vairāk pērc, jo drūmākas pārdevējas! Ir bijis gadījums: mani pārdevēja neganti dzenā ar auduma baķiem no viena galda pie otra, vēršoties pie manis krievu valodā. Attieksme ir aizskaroša. Pārdevēji šajā veikalā arī ir milzum liels mīnuss: stagnātiska, absolūti ne mūsdienām atbilstoša attieksme. Ja vēlaties izbaudīt ekskluzīvi kā apkalpoja senajos PSRS laikos, laipni aicināti SIA Mežroze veikalā.
Tā pat noteikti stāviet klāt, kad audumu piegriež, skaitiet līdz metrus, vērojiet kā griež, nekautrējieties komentējiet, ja šķiet darbs paviršs. Diemžēl, kvalitāti nesaņemsiet, ja paši to nenokontrolēsiet.
Un esiet gatavi, ar jums latviešu valodā var arī nerunāt!