www.sudzibas.lv Mežaparks Kur ir apsolīta tualete

Mežaparks - Kur ir apsolīta tualete

Bijam vakar Mežaparkā un meklejam kur aiziet uz tualeti.Jo tur kur rakstīts WC bija ciet.Atceros,ka nesen mūsu valsts priekšsedētāji absolīja,ka tualete būs atremontēta un pie tam bezmaksa.Bet tur dzīvo tagad tikai zirnekļi(( Aizgajam pačurat uz kafeinīcu pa 0,20 Ls

F

R ri4y 07.05.2013

Tas pats it kā cik tur milijonus iztērēja toletēm, bet nācās tērēt 0.40 LS, lai aizietu uz toleti, jo bijām divi!

M Martux7 07.05.2013

Labi ka tikai čurāt vajadzēja, varēja būt sliktāk.

A AK79 08.05.2013

Aizej uz zoodaarzu, kur ir probleema?
Ja nopietni, tualetes Mezhaparkaa ir gan, vismaz pie estraades - spied tik zaljgano pogu un ver duravas valjaa!, - atveertas un gaida Tevi visu diennakti! Veiksmiigi atrast podu!

donna b 08.05.2013

Nu jau ja aBsolija, tad ka ta var but, ka netur solijumu? aj aj aj, liels fujs viniem...

R ri4y 13.05.2013

Tur toletes ir ne tikai pie Estrādes, bet gan pa visu mežaparku. Tad sanāk mums bija jāmin, kura ir vaļā? Tas ir jāmeklē, kur ir pie Estrādes papildus toletes??? Gan esat gudri! Lai tiktu Zoodārzā, kur nu vēl Zoodārza toletēs ir jāpērk biļete Zoodārzam.

S siiciite 14.05.2013

ri4y! Gramatika jāmācās! Nevis tolete, bet TUALETE !!!

R ri4y 14.05.2013

Siiciite piegriezt)