Mevi Gym - Netīrība

Vīriešu dušas telpā pa dienu un vakarā valda netīrība, to pašu var teikt arī par vīriešu ģērbtuvēm, kaut gan ne tik lielā mērā..

Iesaku recepcijas puišu pienākumu sarakstā iekļaut dušas telpas uzkopšanu reizi stundā lielāka noslogojuma laikā!

I Inese 24.03.2010

Nezinu kā ar dušām vīriešu ģērbtuvēs, bet sieviešu it kā ir ok, ja nu vienīgi ļoti bieži iztrūkst tie gumijas paklājiņi, un kad to nav, tad vnk var paslīdēt un pārsist galvu turpat uz vietas.
Pieminēšu vēl dažas nepilnības kluba darbībā, kuras patiešām "cērtas" acīs pat visvienkāršākajam apmeklētājam:
1)administratori (jo īpaši puiši) ir ļoti nesmaidīgi un neitrāli pret klientu, nav tādas pretīmnākšanas, acu kontaktu. Tu atnāc un jūties it kā esi atnācis uz parastu veikalu pēc gaļas. Ne lūdzu ne paldies, ne labdien, ne uz redzēšanos. Ja arī šie vārdi tiek pateikti, tad zem deguna, ka knapi sadzird. Meiteņu administratorēm piezīme, ka aiz letes nevajadzētu risināt savas problēmas klienta klātbūtnē, aizmirstot pat pateikt uz redzēšanos!!
2)atsevišķu treneru (jo īpaši paša gados vecākā) skaļas smagās mūzikas uzspiešana, AC&DC utmldz. Es atnāku uz klubu atpūsties, pavingrot, sakārtot ķermeni un garu, bet te pēkšņi man caur smadzenēm dārd nenormāls roks, kuru normāla cilvēka nervu sistēma ilgi nespēj paciest! Lūdzu tolerantāk izturieties pret kluba klientiem, mums nav jāpakļaujas jūsu kāda viena darbinieka-indivīda gaumei, kura tiek uzspiesta brutālā veidā! Lai mājās klausās tādu mūziku! Radio ir visoptimālākais risinājums... kaut gan vienreiz arī tika ieslēgts krievu radio, kur skanēja ziņas un citi raidījumi krievu valodā, ar retu mūziku(krievu), sajutos kā ne Latvijā...

D Dace 04.02.2011

Manuprāt, MeviGym ir Super un tur viss ir kārtībā!
1) Sieviešu dušās ne reizi neesmu saskārusies ar nekārtību vai netīrību.
2) Administratori arī ir tikai cilvēki. Arī ar nelaipnu attieksmi neesmu saskarusies. Varbūt no meiteņu-administratoru puses attieksme ir mazliet nevērīga tādā ziņā, ka apkalpošana ir ātra un diezgan bezpersoniska, bet no puišu puses noteikti tāda nav ;) Domāju, ka nevar tā viennozīmīgi pieprasīt, lai tev smaida virsū un danco riķī no visām pusēm. Man, piemēram, tieši šada attieksme tracina, kad cilvēks smaida nedabīgu smaidu, bāžās virsū, un tēlo no sevis pašu laipnību, kaut gan patiesībā tam cilvēkam ir dziļi vienalga vai tu esi vai neesi atnācis. Konkrēti par MeviGym varu teikt, ka attieksme ir pozitīva tieši ar to, ka tā ir neitrāla un uzmanība pret klientiem ir pilnīgi pietiekama!!!
3) Arī mūzika ir Ok, manuprāt. Mūzika taču vispār ir gaumes jautājums un par to nedrīkst strīdēties, jo visiem tāpat neizdabāsi! No savas puses varu teikt, ka es noteikti sporta zālē negribu klausīties radio, ko esmu atklausījusies jau visas dienas garumā. Manuprāt, sporta zālē mūzikai noteikti jābūt ir enerģiskai un DAŽĀDAI! Pārvarā jau laikam vislabāk tur piestāv kaut kāds DANCE"iņš, kas arī ir dzirdams biežāk nekā Rock vai Total Russian :)

MeviGym - novēlu Jums tikai veiksmi un panākumus!

E Elionors 04.11.2011

Nu nezinu gan, ļoti regulāri apmeklēju MeviGym un patiešām TUR PATSTĀVĪGI IR NETĪRS! Bet man nav izvēles jo šis spoeta centrs ir vistuvāk manām mājam. Dušas ir netīras vienmēr, neesmu redzējis viņas t
iras/ tas jau paliek tāds ka gumors/ patrenējos-eju dušā (o duša netīra, nu kā vienmēr), grīda arī netiek mazgāta, nu... tā tur ir nekas spīdoš nav ! Tieši šādas lietas atbaudē VISUS TOS APMEKLĒTĀJUS KAS NĀK PIRMO REIZI, bet man 5 soļi līdz mājām tāpēc varu pieciest!

M Mamma 13.11.2014

Puišiem, kuri nāk kopā ar mammām, jāģērbjas koridorā, kur visi skatās... Sieviešu dušas pilnīgi noteikti varētu būt tīrākas, paklājiņus pa pusotru gadu dušās redzējusi neesmu. Ziemā dušā un ģērbtuvēs auksts. Administratori tādi, nekādi. Sajūta - esi atnācis - labi; nenāksi vairāk - tāpat labi.