Metāls radiatoru restaurācija - Nekvalitatīvs darbs

Vēlos padalīties ar savu pieredzi čugunu radiatoru restaurācijā.
Pagājušogad uzsāku remontu dzīvoklī un bija jādomā, ko darīt ar veciem padomju radiatoriem, mainīt uz jauniem negribējās, jo ir jāsastāda projektu, jātērē naudu utt. Veciem nebija nekādas vainas, savu galveno funkciju tie veica kārtīgi, bija nolemts tos restaurēt, lai izskatītos labāk un sildītu spēcīgāk.
Sazinājos ar uzņēmumiem, kas ar to nodarbojas un izvēlējos Mmetals. Sarunājam visu ļoti ātri, par cenu vienojamies, piegādāju radiatorus uz restaurāciju un sāku gaidīt. Pēc 2-3 nedēļām viss bija gatavs. Radiatorus saņēmu un sākam uzstādīt. No 5 radiatoriem 3 sāka tecēt visādās vietās, gan pašā ribā, gan blīvējuma vietā. Sarunas ar "restauratoriem" neko nedeva. Beigu beigās bija jāmet 3 radiatorus miskastē.
Tie bija apstrādāti ar smilšstrūklu un pārkrāsoti, viss. Nekas vairs nebija taisīts, kas manuprāt nav restaurācija. Pat radiatori nebija pārbaudīti zem spiediena, nebija iztīrīts iekšpusē (kas ir redzams bildēs).
Koroče pirmkārt neiesaku strādāt ar Mmetāls, otrkārt neiesaku vispār radiatorus restaurēt. Izskatās Ulmaņlaiku vai padomju čuguns ļoti smuki, bet viņam jau ir cik gadu? Pa to laiku viņš rūsē gan no iekšpuses gan no ārpuses un jā to visu rūsu sāk tīrīt, tad ir liela varbūtība, kā paliksi vispār bez radiatoriem.
Čaļiem bija tikai jāpasaka, kā radiatori ir vecie, tādi sāk bieži tecēt, restaurācijai nav jēgas, vai rekomendējam neaiztikt, nebūtu nekādas problēmas, es pat neaiztiktu tos, bet protams, kā nauda ir kaut kā jāpelna un protams kā pēc atsūtītam radiatoru bildēm es dzirdēju tikai: "Tādas varam taisīt bez problēmām, ved, viena riba - 8 eiro, visu uztaisīsim, kā reklāmā". Nu man no reklāmas bija tikai smilšstrūkla un krāsa, 2 funkcionējoši radiatori no 5 un nauda kaut kur dibenā.

really? 28.01.2019

Vecaa.labaa klasika, skopais maksaa divreiz!