Metāla durvis - SIA ''NELIKS''

Ļoti neapmierināja šīs kompānijas piedāvātie pakalpojumi.
Pasūtījām metāla durvis dzīvoklim.
1.Sieviete sekretāre kas atbild pie viņiem birojā uz telefobna zvaniem vairākkārt teica ka pārzvanīs, bet nezvanija. Lika nost klausuli un pat necēla telefonu augšā. Līdz ar to nācās zvanīt pašam priekšniekam, lai noskaidrotu par to kad mums tiks mainītas durvis.
2.Nokavēja ar termiņu. Noteiktais termiņš bija 08.08., bet paši meistari ieradās tikai 12.08. un ar lielu laika nokavēšanos.
3.Ieradās viens no darbiniekiem, tā saucamais meisters, alkohola reibumā. Sākumā daudz tam nepievērsu uzmanību, bet bija aizdomas. Bet kad pamanīju, ka viņš arī piedalās remont darbos sāku satraukties.
Līdz arī neizturēju un pajautāju-vai priekš viņa tas ir pieņemami ierasties pie klientiem alkohola reibumā. Strādnieks neko neatbildēja, bet gan nomurmināja kaut ko zem deguna un izgāja kāpņutelpā smēķēt. Vēlāk iereibis strādnieks pat sūtīja puisi palīgu pakaļ alkoholiskai dzirai.
4.Kad pulkst. bija jau 20.00, bet pēc likuma remontdarbus veikt es drīkstu tikai līdz plkst. 18:00, māte sāka aizrādīt par to ka durvju kaste ir šķībi novietota. Darba laikā izmantoja kuvaldu un līdz ar to izbīdīja no vietas otru durvju rāmi.
Kad māte sāka aizrādīt, ka darbs tiek veiks nekvalitatīvi, strādnieks kurš bija alkohola reibumā novēla visu vainu uz sienu nelīdzenumu. Priekšnieks kurš stāvēja blakus un nekādīgi nereaģēja uz šo situāciju, atbildēja ka atbrauks nākošajā dienā (šodien, 13.08.) un pabeigs. Bet pēc likuma mums nav tiesības veikt brīvdienās nekādus skaļos remont darbus.
Bet piekritām, jo savādāk taču būtu jādzīvo visas brīvdienas un vēl darbadienas ar atvērtām durvīm. Jo rezultātā nevarējām arī aizslēgt slēdzeni otrām durvīm un metāla durvīm arī slēdzene nestrādāja. Kad piekritām iereibis strādnieks atteicās atdot visas atslēgas no metāla durvīm aizbildinoties ka mēs pazudīsim. Tas jau skan smieklīgi un tajā momentā tas arī ļoti sadusmoja. Līdz puisis kurš palīdzēja, pierunāja savu iereibušo kolēģi atdot mums visas atslēgas.
5. Nākamajā dienā ieradās atkal ar nokavēšanos, bet jau pats priekšnieks bija kā strādnieks un līdzi viņam bija jau cits pārinieks.
6.Durvis uzstādīja, bet ļoti nekvalitatīvi.
Kad runa aizgāja par samaksu teica ka par sagādātajā neertībām atlaidi uzrtaisīs tikai 10Ls, jo tā jau daudz laika esot zaudējis. Uz ko es viņam personīgi atbildēju, ka tās nav mūsu problēmas, bet gan viņa paša vaina par to ka pieļauj ka strādnieki un padotie šādi uzvedās. Minimāli teicām, ka alaide būs ne mazāka kā 15Ls. Kaut gan pēc visām tiesībām, mēs varam iesūdzēt šo kompāniju tiesā. Ko izvēlējāmies nedarīt, jo tā jau dēļ remonta darbiem ir daudz dažādu problēmu.
Firmas priekšnieks aizbrauca ļoti neapmierināts, bet mēs bijām vēl neapmierinātākas. Jo pazaudējām ļoti daudz laika un nervu.
Pilna metāla durvju summa 175Ls.

Lūdzu izvairieties no šadām kopmānijām. Palikām ļoti neapmierināti klienti un noteikti vairs šīs firmas pakalpojumus neizvēlēsimies.

Paldies par uzmanību!

I

B Būvuzraugs 26.08.2011

Tur jau firmas nosaukumā viss skaidrs.

A aicis 26.08.2011

Firmas nosaukums jāmaina uz SIA"Naļiks"

I ivucitis 23.02.2012

esmu strādājis šajā firmā, dabūju traumu, nocērtot pirkstus labajai rokai.drošības tehnika vispār nekāda.neko nevaru piedzīt no īpašnieka.varbūt kāds varētu ko ieteikt? [slēpt]@one.lv

G Gitucis 31.07.2014

Sveiki!Es pasūtiju dzelzs durvis no firmas latvijas-durvis.lv.Atbrauca cilvēks nomērija parakstīju līgumu iedevu priekšapmaksu, un viss man teica ka durvis būs 2ned.laikā, pagājuši jau 3mēn kā durvju nav tā nav kad zvanu tad neceļ klausuli.
Neiesaku šo kantori.
Tad man apnika gaidīt un sameklēju citu firmu atbrauca nomērīja, sastādījām līgumu samaksāju naudu un šie jau pēc 3dienām atbrauca uzstadija un aizbrauca.Ļoti labi visu izdarīja.Iesaku visiem kam vajag, Pēc tam pasūtīju no viņiem arī logus.Tos gan gaidīju ilgāk, bet bija tā vērts, neko sliktu vsp.nevaru teikt.Un cena serviss un darbinieki arī Ļoti labi.Iesaku Durvis-logus.www.mastarix.lv

R Raivis 01.04.2019

Labdien, es iegādājos metāla durvis dzīvoklim no kompānijas Sosdienests. Kad atnācu pie viņiem uzreiz ieraudzīju plašu sortimentu un zemas cenas, kas uzreiz man iepatikās. Tad es iepazinos ar Supporta produkciju un veicu pasūtījumu, esmu ļoti apmierināts ar nopirktajām durvīm.