www.sudzibas.lv METĀLA DURVIS, LOGI Aigars Siliņš - krāpnieks

METĀLA DURVIS, LOGI - Aigars Siliņš - krāpnieks

Iesaku visiem uzmanīties no tāda cilvēka kā Aigars Siliņš apmēram 25g vecs. E pasts [slēpt]@inbox.lv telefona numurs 27448481.http://lvlv.facebook.com/people/Aigars-Siliņš/100003306134180
Paņem naudu avansā par durvju izgatavošanu, un nekādas durvis netiek gatavotas, uztādītas utt. Ir kaudze er visādiem solījumiem un izskaidrojumiem, bet nauda ir vējā. Pārvietojas ar sarkanas, lillā krāsa 3 sērijas BMW kupejas automašinu. Vizuāli atstāj "normāla" cilvēka iespaidu. Iespējams, ka ir saistīts ar kādu durvju ražotāju Latvijā vai Igaunijā. Spēlē hokeju Volvo ledus hallē. Īsāk sakot - NEIELAIŽIETIES NEKĀDOS DARĪJUMOS AR ŠO CILVĒKU.

H

O o.klava 21.02.2012

Šitam chalim termiņi klibo! Man diezgan nokavēja, bet ja var gaidīt ir izdevīgāk! Nezinu no kurienes viņs viņas ved!

B bebrs123 25.11.2017

Samaksasu 500 eur cilvekam kas man iedos aigara silina adresi kur uzturas! Varat dot ari teta vai manmas adresi! Da jebko kas saistits ar so cilveku! varat ar mani sazinaties caur epastu: [slēpt]@gmail.com! Anonimitate garanteta 100%!

J Joorix 07.11.2023

Hekstals, o.klava un bebrs123 lūdzu sazinieties ar mani par Aigaru Siliņu. Viņš turpina darboties un šoreiz par upuri kļuvis kāds vīrietis (viņa mamma), un viņš ir apņēmies iet līdz galam un iesēdināt viņu. Šobrīd palīdzu savākt pēc iespējas vairāk cietušos, lai rakstītu kolektīvu iesniegumu prokuratūrai.
Gaidīšu zvanu. Ēriks +37129113969