www.sudzibas.lv Metāla darbi : Viktors Paeglis Nepilda solījumus, pazūd ar naudu

Metāla darbi : Viktors Paeglis - Nepilda solījumus, pazūd ar naudu

Viktors Paeglis!!! Uzmanās! Agrāk sadarbojos itka izdarīja ko solīja, bet nu jau gadu vairāk bija pazudis - tagad atkal redzu sniedz pakalpojumus, bet noteikti tāpat māna cilvēkus.
Man joprojām taisa trepēm karkasu...protams, ka apmaksu panemt neaizmirsa!

Klausuli necel zvanot uz Nr 25654008

N

T teterpeecha 28.04.2015

2us mēnešus atpakaļ Viktors Paeglis paņēma avansu par kāpņu karkasu, tā arī pazudis, ne uz telefoniem atbild nekā, visas krāpnieciskās darbības veica pie uzņēmuma 4R, radiatoru restauratori, tie izskatās piesedz viņu, ļauj izmantot telpas, lai Viktors tās var norādīt kā savu darbnīcu kur tiks veikts pakalpojums.

N N. 27.07.2015

2014 un 2015 g turpinājās ar bezgalīgiem solījumiem un jaunu termiņu nospraušanu.
Kad mērs bija pilns (sākās viss jau kādā 2013 gadā!) cits metālistu kantoris savāca manu trepju sagataves novērtēja tās uz 400 EUR un nobeidza darbu.

Trepju sagataves savāca Matīsa ielā pie Vagonu ielas. Lieki teikt, ka tie kas darbu nobeidza nebūt neņēma vērā manu iemaksāto naudu Viktoram.

Bet jā trepes man tagad ir :p

A Aivars Rencis 01.03.2021

Viktors Paeglis,sia Vikla, krāpnieks,uzmanieties ,nedodiet ne centa uz priekšu !