www.sudzibas.lv Metal Hammer frizētava mainīgas cenas, nekvalitatīvs serviss

Metal Hammer frizētava - mainīgas cenas, nekvalitatīvs serviss

Kvalitātei neatbilstošas cenas. Nav tā, ka ir žēl maksāt par pakalpojumu, bet, ja 2 nedēļu laikā pēc profilakses, kas maksā 90 eiro, izkrīt ~30 matu šķipsnas, tas nav normāli. Kā izrādās, tās netika nomainītas, bet gan sakausētas pa jaunu.Nenopietna attieksme no priekšnieces puses - nerēķinās ar klientu, nebrīdina, ja kaut kas ir mainījies. Piemēram, nebrīdināja, ka beigušies materiāli, un man sanāca ņemt brīvdienu "pa tukšo".Nemāk arī normāli krāsot matus, ņem klientus pa vidu. Cenšas paņemt tajās pāris h maksimāli daudz cilvēku.Kā arī neadekvāti maina cenas, piemēram, matu pieaudzēšanas profilaksei pieskaita klāt noņemšanu... Un tikai uzsver to "kakije u njih kachestvinije volosi". Nu, varbūt mati arī ir ok, bet serviss garām.Pati vairs neiešu un Jums neiesaku!

V

ilmaars 06.03.2015

Sieviet, ataudzē savus īstos matus varbūt? Špakteļlāpstas nagus arī droši vien liec ja?

D dvaiks 06.03.2015

Kādreiz tur gāju frizēties, patika līdz vienam brīdim, kad ''rudmate īpašniece'' staigā pīpēdama ik pēc 20 minūtēm, kad atnāc un jautā vai var nofrizēties, saka ka viss aizņemts, taču tajā pašā laikā, neviena cilvēka nav frizētavā izņemot divas darbinieces, kuras bazarē savā starpā. + Visu laiku stūrī televīzorā skan krievu MUZTV ar krievu popmūziku. Skaļi skan un friezes arī dzied līdzi :)