www.sudzibas.lv Mesan Krāpšana

Mesan - Krāpšana

No internetveikala medsan.lv tika pasūtīti frotē dvieļi, kurus solīja piegādāt 5 darba dienu laikā. Pēc apmaksas veikšanas, neviens vairs uz e-pastiem (pirms tam caur e-pastu tika komunicēts ļoti raiti) un uz norādīto telefona numuru neatbild.
Nekādā gadījumā neiegādājaties preces no šī internetveikala.

K

U uns 06.03.2021

viņi man uz darbu sūta emailus , lai pasūta viņu dvieļus, atlaides utt. Kā viņi neatsūtīja preci?

K Kalvis 08.03.2021

Kā jau minēju, līdz pasūtījuma apmaksai viņi ir ļoti komunikabli un atsaucīgi. Kad tiek veikts maksājums, viņi vairs neatbild uz e-pastiem un arī vienīgais telefona numurs, kas norādīts mājaslapā, visu laiku ir izslēgts. Sākumā ccerēju, ka tās būs tikai pāris dienas, jo nekad nevar zināt, kas cilvēkiem pēkšņi notiek, bet tagad jau ir pagājis kāds laiciņš + meklējos googlē "medsan atsauksmes, var uziet sūdzības lapu par MI tekstis uzņēmumu, ko pirms 8 gadiem bija izveidojis tas pats cilvēks, kurš vada SIA Medsan - https://www.sudzibas.lv/mi-tekstils-attieksme-c29559 . Ļoti ceru, ka dvieļus vēl dabūsim, bet tas ir mz ticams.
Uzņēmuma vadītājam esmu devis ziņu, ka, ja līdz rītdienai nebūs nekādas ziņas par piegādi, tiks iesaistīti juristi un attiecīgās varas iestādes.